Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moc 265-270 kuni, 450 niutków przy 3 koła, V - max 160 ale można odblokować na 200, 0-100 ok 6.6-6.8 tak wychodzi z testów ale nie moich bo mi się nie chce, wszystkie 2.0 TDI które spotkałem zjadłem na śniadanie, 320 CDI w E klassie poganiałem, generalna zaleta to RWD bez systemów + szpera + 4x4 + 4x4 z reduktorem i lift ok 2,5" więc błoto i śnieg to bajka, minus to aquaplaning bo opona 255

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o następny umówiony na ściemkę .... ja byłem pierwszy :decayed: :decayed: i zapłaciłem najwięcej :kox: :kox:

poświęciłeś się dla dobra ogółu :good: jestem Ci wdzięczny :decayed: chociaż uważajcie, bo mi koleś się na końcu śpieszył i nie złożył dobrze tego plastiku klapy bagażnika i mi puka na dziurach trochę... może zrobimy taki rezankowy spot? :naughty:

Opublikowano

no to fajna zabawka szkoda ze wypic duzo lubi :cool1:

ciekawe jak to lata po wirazach :mysli::naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:02_________________________________________________

o następny umówiony na ściemkę .... ja byłem pierwszy :decayed: :decayed: i zapłaciłem najwięcej :kox: :kox:

poświęciłeś się dla dobra ogółu :good: jestem Ci wdzięczny :decayed: chociaż uważajcie, bo mi koleś się na końcu śpieszył i nie złożył dobrze tego plastiku klapy bagażnika i mi puka na dziurach trochę... może zrobimy taki rezankowy spot? :naughty:

:good: przywioze glutownice na goraco :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:good: przywioze glutownice na goraco :decayed: :decayed: :decayed:

wiedziałem, że można na Ciebie liczyć :kwiatek:

Opublikowano

:good: przywioze glutownice na goraco :decayed: :decayed: :decayed:

wiedziałem, że można na Ciebie liczyć :kwiatek:

:bag::pali:

Opublikowano

Musa jak na 5.4 to pije w normie a potencjał ma za***isty i komfort całkiem całkiem ( stan ideał bo na 10 lat auto ma ok 100 tkm, z czego ja zrobiłem ok 20 tkm od kwietnia, nie bierze grama oleju itd.itp), właściwości terenowe jedne z lepszych co już zlekka sprawdziłem, generalnie to nie zabawka tylko test dla faceta na mokrej nawierzchni coś al'a Lexus którym śmigałem, 250 KM i 0 systemów :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

dobly :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 07:58_________________________________________________co nic nie pisza? :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________uciekli no.... :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:07_________________________________________________to ja tez spadam, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:15_________________________________________________narson

Opublikowano

no to fajna zabawka szkoda ze wypic duzo lubi :cool1:

....

Musashi, nie marudź kup ... pole do popisu będziesz miał żeby spalanie ograniczyć z zachowanie Vmax i Nm :P

Ja napewno się gdzieś spóźnię .. jeszcze nie wiem gdzie :D[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:41_________________________________________________Saturday ... day

DSCF4575.JPG[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:49_________________________________________________Rozdania pucharów :)

zmianarozmiaruimg_2939.jpg

Opublikowano

cześć :hi: :hi:

następny spóźnialski ? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

jaki toplesik ;)

Opublikowano

jaki toplesik ;)

ale to nie ja :) ... to był nasz DJ

Opublikowano

jaki toplesik ;)

ale to nie ja :) ... to był nasz DJ

Łale tyż pikny ;)

Opublikowano

Pepin fajnie wygląda teraz z listwami :good:

Opublikowano

jaki toplesik ;)

ale to nie ja :) ... to był nasz DJ

Łale tyż pikny ;)

:shocked::polew:

Opublikowano

Pepin fajnie wygląda teraz z listwami :good:

a gdzie jest fota ?
Opublikowano

Pepin fajnie wygląda teraz z listwami :good:

a gdzie jest fota ?

9 postów wyżej :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.