Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam zamiar sie pojawi chyba że weekendowy wyjazd sie trafi cho pogoda nie dopisuje na wojaże więc jest szansa. A w TV Polska bije Serbów i tak trzymac

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A w TV Polska bije Serbów i tak trzymac

:good: :good:
Opublikowano
:hi: i pozdrowienia dla wszystkich
Opublikowano
:siema: z wieczora :wink4:
Opublikowano

siema siema :hi: Polska wygrała :good:

Opublikowano

to gut, ja serial oglądałem :)

Opublikowano

ja zaraz idę spać :)

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:35_________________________________________________dopijam kawke i spadam[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:58_________________________________________________milego dzionka zycze [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:59_________________________________________________narson

Opublikowano

dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 08:42_________________________________________________

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

a gdzie Ty dorwałeś takie cacko :naughty::kox:

kumpel ma, zapiera dech :naughty:

no, zapiera.... szczegolnie czestotliwosc z jaka podjezdzasz pod dystrybutor :cool1::decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 08:46_________________________________________________

:hi: Dobry dzisiaj auto odebrałem z serwisu :naughty:

3 października wpadnę ja i jeszcze dwie A6 z tego co wiem jeszcze jeden kolega był by chętny na diagnostykę jak by dało rade... :mysli:

no jak co to jestem :cool1:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 08:50_________________________________________________

aha kolega zadał mi pytanie odnośnie sprawdzenia auto ....

,,A mam pytanko ta kontrola auta to jakieś opłaty są za to pobierane ?

I czy możliwe było by np.zdjęcie blokady z płyty nawigacji ?"

napisałem mu że wszyscy lubia piwo a o tej blokadzie że nie wiem .... orientuje się ktoś w temacie??

a co to za a6? nie ma czegos takiego jak blokada plyty nawigacji. no ale sie obejrzy :cool1:

Opublikowano

No to trafiliśmy do grupy śmierci z Brazylia i Bułgaria ale nei ma co trzeba z wszystkimi wygrac i tyle[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________w moim piekiełku coś nie łączy komputer bo raz jest i to niestety częściej a raz się pojawia co myślicie umiera czy tylko coś nie łączy?

Opublikowano

zdrastwuj ekipa - dawno mnie tu nie było, co tam słychać , jak nastroje, zdrowe jesteście dziewuchy ?

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:25_________________________________________________przerwa mi sie kończy - lece do roboty, wpadne później

3-majta sie

Opublikowano

hej fan :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 11:20_________________________________________________

w moim piekiełku coś nie łączy komputer bo raz jest i to niestety częściej a raz się pojawia co myślicie umiera czy tylko coś nie łączy?

:mysli: ze co? jakim piekielku i co umiera? :decayed:

Opublikowano

cześć chłopoki :hi:

Opublikowano

cześć chłopoki :hi:

:cool1: czesc

Opublikowano

dawno tu żadna laska nie zaglądała :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:40_________________________________________________same konusy i szajbusy :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

siema :kwasny:
Opublikowano

:cool1:

same konusy i szajbusy :decayed:

jak tam? :cool1:

:siema:

:naughty:

Opublikowano

:siema:

siema :kwasny:

o ty patafianie jeden :decayed:

Opublikowano

:siema:

siema :kwasny:

o ty patafianie jeden :decayed:

dac mu bana? :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.