Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To logo audi wygląda jak jakiś robal... :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To logo audi wygląda jak jakiś robal... :)

bo to jest wizja tworcza artysty madasa :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:45_________________________________________________august podrzuc cos nowego do projektow :good:

masz fach w reku... :)

Opublikowano

Dzięki, ale mam tak zawalony weekend że nie obiecuję nic nowego :rolleyes: ..dobrze, że jest madas to mnie wyręczy :)

Opublikowano

buuuuuuu !

ale tu dzisiaj cisza !

dziewuchyyyyyyy wszystkie wyjechałyście czy jak ??

Opublikowano

nie wiem chyba odreagowuja wczorajszy wieczor :mysli:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Kostrzyna ....

August to jest sztuka w najlepszym wydaniu ...poczuj formę i klimat artysty :kox:

Opublikowano

nie wiem chyba odreagowuja wczorajszy wieczor :mysli:

a co sie wydarzyło :mysli::naughty:
Opublikowano

nie wiem chyba odreagowuja wczorajszy wieczor :mysli:

a co sie wydarzyło :mysli::naughty:

dasz wpisowe opowiem ze szczegółami :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem chyba odreagowuja wczorajszy wieczor :mysli:

a co sie wydarzyło :mysli::naughty:

dasz wpisowe opowiem ze szczegółami :gwizdanie:

dac to ci moga najwyżej :punish::tongue4::kox:
Opublikowano

przemoc jest zabroniona w klupie A4 :evil: jesteś cwaniak dajesz 80 dych :evil::tongue4:

Opublikowano

przemoc jest zabroniona w klupie A4 :evil: jesteś cwaniak dajesz 80 dych :evil::tongue4:

madas za cwaniakowanie cwaniakom dawaj mnie tu 16 dych ! :decayed::polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:24_________________________________________________mam stary cennik chyba - 80 dych :shocked: od huuu - dużo troche znaczy

Opublikowano

mam stary cennik chyba - 80 dych :shocked: od huuu - dużo troche znaczy

przecież to moderator ...obowiązuje inny cennik za cwaniakowanie .... :evil: :>

Opublikowano

a to jestem nie w temacie - ekskuze mła :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:30_________________________________________________boje sie nawet myśleć jaki cennik dla wyższych szczebli jest ? :evil:

Opublikowano

zresztą muszę się skonsultować ze wspólnikiem ...widzę że dostępny ......

jak wspólnik kasujemy modów?? :mysli:

Opublikowano

mam stary cennik chyba - 80 dych :shocked: od huuu - dużo troche znaczy

przecież to moderator ...obowiązuje inny cennik za cwaniakowanie .... :evil: :>

czyzby :kox::cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:33_________________________________________________

zresztą muszę się skonsultować ze wspólnikiem ...widzę że dostępny ......

jak wspólnik kasujemy modów?? :mysli:

:mysli:

Opublikowano

zresztą muszę się skonsultować ze wspólnikiem ...widzę że dostępny ......

jak wspólnik kasujemy modów?? :mysli:

skasować to ja moge ci co najwyżej konto :polew:
Opublikowano

zresztą muszę się skonsultować ze wspólnikiem ...widzę że dostępny ......

jak wspólnik kasujemy modów?? :mysli:

skasować to ja moge ci co najwyżej konto :polew:

szantaż :mysli:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Zapodałem nowe logo, tak na szybkiego :)

Opublikowano

Zapodałem nowe logo, tak na szybkiego :)

dobry i z klasą nie dawaj dat bo potem nie zmieni tego w obrazku tylko miejsce C H King Cross poziom -2 zielony ...

podoba mi się logo :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.