Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas zostanie naszym klubowym grafikiem komputerowym :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bild_287.jpg

Madasek ucz się :wink4:

ale przeciez ten pojazd sie nie rusza, widac tylko jakis kurz. madas jezdzi o wiele szybciej :cool1:

Opublikowano

zgodnie z jednogłośna opinia jaka dotarla do mnie po wrzuceniu projektu loga przez madasa - umieszczam jego projekt w naszym watku spotowym.

gratulacje madas liczymy na podobna inicjatywe i zaangazowanie rowniez w przyszlosci :notworthy::good: :th: :gicior:

ja ze swojej strony jako niezmiernie skromna osoba do tego wierna ideologii pokoju i niesienia pomocy bliźnim, o wielkim sercu bez migotania przedsionków chcę Wam wszystkim podziękować za wybór jakże słusznego projektu .... :notworthy:

jeszcze raz DZIĘKUJE

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dzienkuje kochany :notworthy:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dzienkuje kochany :notworthy:

mlody zaraz zarekomenduje ciebie, ojcu dyrektorowi, zrobisz kariere :decayed:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dzienkuje kochany :notworthy:

mlody zaraz zarekomenduje ciebie, ojcu dyrektorowi, zrobisz kariere :decayed:

masz układy u Tadeusz wajhe przełoż ?? :mysli:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dzienkuje kochany :notworthy:

mlody zaraz zarekomenduje ciebie, ojcu dyrektorowi, zrobisz kariere :decayed:

masz układy u Tadeusz wajhe przełoż ?? :mysli:

dziekuje przyda sie :good:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 11:10_________________________________________________teraz uciekam bo założyłem nowe maty w podgrzewanych lusterkach i teraz lece je zamontować w aucie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

mlody kiedy jedziesz do niemcowni ??

Opublikowano

Młody a co przywozisz z niemcowni ciekawego??

Opublikowano

apropos ojca to zobaczcie jaka fajna stronke mamy 666 :evil:

Opublikowano

apropos ojca to zobaczcie jaka fajna stronke mamy 666 :evil:

idealnie się złożyło :naughty: Tata Tadzio by nas pochwalił :evil:

Opublikowano

:hi: Dobry wszystkim :) widzę, że temat Ojca się tu przewija. Apropos tego ostatnio qmpel podesłał mi linka.. http://pl.youtube.com/watch?v=liIc6gI_r7g polecam :>

10 przykazań jak znalazł :polew: :polew:

Opublikowano

mlody kiedy jedziesz do niemcowni ??

jutro o 24 w nocy wyjazd :) a co chcesz sie przejechać? mam wolne miejsce :)

Opublikowano

mlody kiedy jedziesz do niemcowni ??

jutro o 24 w nocy wyjazd :) a co chcesz sie przejechać? mam wolne miejsce :)

gdybyś jechał na jeden dzień to może dla towarzycha bym się kobznął ...ale Ty wracasz w środe :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 12:09_________________________________________________

mlody kiedy jedziesz do niemcowni ??

jutro o 24 w nocy wyjazd :) a co chcesz sie przejechać? mam wolne miejsce :)

gdybyś jechał na jeden dzień to może dla towarzycha bym się kobznął ...ale Ty wracasz w środe :mysli:

we wtorek :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 12:09_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=Ng0L8yN7Gzo&NR=1

Opublikowano

K**** aż jej zęby wypadły z nerwów .... pewnie żyłka w d*pie jej też poszła :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 12:11_________________________________________________jak ten człowiek to robi że ma w ludziach takich fanatyków... :mysli:

Opublikowano

to co Adaś pakuj sie i jedziemy jutro :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak ten człowiek to robi że ma w ludziach takich fanatyków... :mysli:

uczmy sie :cool1::kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 13:11_________________________________________________no to mamy wreszcie super metode tjuningu naszych pojazdow.

nie trzeba zadnych nakladow jedynie dwa klikniecia :cool1:

http://pl.youtube.com/watch?v=b9DiKaBR8BY&feature=related jak tego dokonac: 3:13 z wypowiedzi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.