Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każdy czyta to co lubi :tongue4: :tongue4: :tongue4: nie można cały czas A4 forum czytać :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:01_________________________________________________leże w łóżku z ciepłą herbatką i gripexem :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pewnie... ja jeszcze pisze z jedna niunia na NK i przegladam d*py na fotce :kox:

Opublikowano

no pewnie... ja jeszcze pisze z jedna niunia na NK i przegladam d*py na fotce :kox:

czyżby jakaś nowa? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________co tu taki spokój? a jak już będę chciał iść spać to wszyscy się zejdą :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

a Wy znowu o d*pach :naughty:

Opublikowano

a Wy znowu o d*pach :naughty:

a o czym mamy pisać?

Opublikowano

a Wy znowu o d*pach :naughty:

a o czym mamy pisać?

dobrze dobrze to prawidłowa oznaka normalności :naughty::kox::evil:

Opublikowano

a Wy znowu o d*pach :naughty:

a o czym mamy pisać?

dobrze dobrze to prawidłowa oznaka normalności :naughty::kox::evil:

:good: :good: :good:

Opublikowano

mozna powiedziec ze nowa :) zobaczymy co z tego sie wyklaruje... :naughty:

Opublikowano

a co tam Adamie w Luboniu słychać?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________

mozna powiedziec ze nowa :) zobaczymy co z tego sie wyklaruje... :naughty:

nono :evil: brawo :) może jakieś foto podeślesz? :decayed:

Opublikowano

a co tam Adamie w Luboniu słychać?

a poweim Ci że nic ciekawego.... stara bida jak to mówią :evil:

Opublikowano

foto niestety nie mam... ale na sama mysl mi goraco... :>

Opublikowano

a co tam Adamie w Luboniu słychać?

a poweim Ci że nic ciekawego.... stara bida jak to mówią :evil:

stara bieda a B7 stoi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co moze byc slychac na wsi :mysli:

Adam snieg jeszcze u was lezy na polach? :cool1::naughty:

Opublikowano

foto niestety nie mam... ale na sama mysl mi goraco... :>

jak to nie masz? bierzesz kota w worku? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

B7 to traktor... nowu model ursusa :polew:

Opublikowano

foto niestety nie mam... ale na sama mysl mi goraco... :>

jak to nie masz? bierzesz kota w worku? :mysli: :mysli: :mysli:

no :mysli: Nikuś uważaj bo to facet może być :evil:

Opublikowano

ja ja widuje codziennie w PFC wiec zadnego kota w worku nie biore... zreszta nie pisalbym ze na sama mysl mi goraco :decayed:

Opublikowano

foto niestety nie mam... ale na sama mysl mi goraco... :>

jak to nie masz? bierzesz kota w worku? :mysli: :mysli: :mysli:

no :mysli: Nikuś uważaj bo to facet może być :evil:

kriss też mówił ze z kimś nowym teraz pisze, więc może Wy tak ze sobą :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:18_________________________________________________

zreszta nie pisalbym ze na sama mysl mi goraco :decayed:

może masz bujną wyobraźnie?

Opublikowano

ja ja widuje codziennie w PFC wiec zadnego kota w worku nie biore... zreszta nie pisalbym ze na sama mysl mi goraco :decayed:

otwórz sobie okno :tongue4::polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:20_________________________________________________

kriss też mówił ze z kimś nowym teraz pisze, więc może Wy tak ze sobą

:mysli: :mysli: cholerka :mysli:

Opublikowano

zaraz wam kopary opadna :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.