Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :naughty:

Skad wiecie ze czytam :cool1:

my wszystko wiemy :gwizdanie: :naughty:

Pierdzieleni policjanci :kox:

A juz sie zastanawialem czy na jakis zlot nie zajechac :przebiegly:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zajedź zajedź ...my fajne chłopaki jesteśmy :naughty::kox:

Opublikowano

zajedź zajedź ...my fajne chłopaki jesteśmy :naughty::kox:

i nie tylko chłopaki :decayed:

Opublikowano

bo tak szczerze to do was na zlot mam chyba najblizej :gwizdanie:

a pojechal bym tak z ciekawosci :evil:

Opublikowano

zajedź zajedź ...my fajne chłopaki jesteśmy :naughty::kox:

i nie tylko chłopaki :decayed:

sorkens tak mi się z rozpędu napisało i Ciebie Tetis też :evil:

Opublikowano

czy z Gorzowa czy z Ystad masz blizej do Poznania niz do Bukowiny :naughty:

Opublikowano

Siema :naughty:

Skad wiecie ze czytam :cool1:

my wszystko wiemy :gwizdanie: :naughty:

Pierdzieleni policjanci :kox:

A juz sie zastanawialem czy na jakis zlot nie zajechac :przebiegly:

wielki brat patrzy z gory :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Haj, niunia wróciła jak nowa od ginekologa, od rana można zapinać :) hamulce jedynie dotrę i będzie git :)

Opublikowano

Haj, niunia wróciła jak nowa od ginekologa, od rana można zapinać :) hamulce jedynie dotrę i będzie git :)

ty naprawde kochasz swój samochód? :blink:

Opublikowano

Haj, niunia wróciła jak nowa od ginekologa, od rana można zapinać :) hamulce jedynie dotrę i będzie git :)

no to fajno... z buta dawałeś ??

Opublikowano

teraz siedze w chacie tj pod Gorzowem

Opublikowano

azunia moją a4 traktuję jak kobietkę ona mi daje przyjemność a ja dbam o nią :)

madas nie z buta bo podwiozła mnie przyjaciółka Mazdą 6 (hihi jednak Audi to Audi) :) [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________madas i jak Ci się podobają żółte halogeny przeciwmgielne ?? mają coś w sobie co nie??

Opublikowano

azunia moją a4 traktuję jak kobietkę ona mi daje przyjemność a ja dbam o nią :)

:good::notworthy:

madas nie z buta bo podwiozła mnie przyjaciółka Mazdą 6 (hihi jednak Audi to Audi) :) [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________madas i jak Ci się podobają żółte halogeny przeciwmgielne ?? mają coś w sobie co nie??

no no fajna ?? :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:04_________________________________________________co do halogów to są spoko zupełnie inna inszość na ulicy....ale zabronione z tego co tam piszą :mysli:

Opublikowano

madas, z tego co wiem, dozwolone kolory oświetlenia przedniego to biały lub żółty, kiedyś połowę francuzów na żółtych jeździło, każdy inny kolor jest zabroniony, nawet postojówki muszą mieć barwę zbliżoną do białego ew. żółtego. Wystarczy przeczytać KD :) a jak uzyskasz te 2 kolory to nikogo nie obchodzi, teoretycznie folię można potraktować jako folię ochronną o dozwolonym kolorze :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:12_________________________________________________Aaaa, nie załapałem, przyjaciółka żony miła ale nie pożądaj żony bliźniego swego jak to Hammurabi pisał :)

Opublikowano

madas, z tego co wiem, dozwolone kolory oświetlenia przedniego to biały lub żółty, kiedyś połowę francuzów na żółtych jeździło, każdy inny kolor jest zabroniony, nawet postojówki muszą mieć barwę zbliżoną do białego ew. żółtego. Wystarczy przeczytać KD :) a jak uzyskasz te 2 kolory to nikogo nie obchodzi, teoretycznie folię można potraktować jako folię ochronną o dozwolonym kolorze :)

ciekawe to co piszesz ...warto byłoby to sprawdzić a żeby mieć pewność ...i można coś myśleć :mysli:

Opublikowano

zgadza sie... moga byc zotle... ale wtedy wszystkie musza byc zotle... nie mozesz miec i bialych i zoltych swiatel z przodu :cool1:

Opublikowano

Adaś w tym zakresie jestem pewny swego, kiedyś tuningowałem auta więc musiałem być z prawem drogowym za pan brat, raz mnie dupneli za zielone oświetlenie tablicy rejestracyjnej w Lexusie i od tego czasu tuning ale z głową i bez wiochy oczywiście :) co do folii to kiedyś Folia-Tec miała takie ale teraz nie mogę znaleźć :( jedynie zostaje Lamin-X

Do juterka bo idę na Californication :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:16_________________________________________________Nike sąsiad ma Renault Clio i ma żółte mijania a halogeny białe, pełna seria :)

Opublikowano

też oglądam :naughty:

a co do foli będziemy myśleć o tym :gwizdanie:

Opublikowano

Nike sąsiad ma Renault Clio i ma żółte mijania a halogeny białe, pełna seria :)

hmmm to moze i tak moze byc... w koncu przy wlaczaniu halogenow swiatla mijania powinny sie wylaczac i zostawac same postojowki... teoretycznie...[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________ja zmykam pod kolderke takze tez juz sie pozegnam :hi:

do jutra spamowicze :decayed:

Opublikowano

ja też spada panowie i panie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.