Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najgorsze auto jakim jeździłem


Norbi TDI

Rekomendowane odpowiedzi

W MON-ie miałem przyjemność kilka razy być za "sterem" STAR-a 660 rocznik chyba 76', przebieg 1500km, benzyniak !!!, bez synchronizatorów! Mimo tak małego przebiegu (pojazd specjalny) - ledwo odpalał, nie mówiąc o jeździe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MON-ie miałem przyjemność kilka razy być za "sterem" STAR-a 660 rocznik chyba 76', przebieg 1500km, benzyniak !!!, bez synchronizatorów! Mimo tak małego przebiegu (pojazd specjalny) - ledwo odpalał, nie mówiąc o jeździe :polew:

bo ten star....

428f91c760adf2fc.jpg

....nie słuzył do jazdy a jedynie, cytuje: " przystosowano go do głębokiego brodzenia."

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 1,8 z silnikiem M-40.

Ten silnik to jeden z najgorszych wynalazków tego koncernu, nie wspomnę o ciasnocie wewnatrz kabiny ...

@Norbi - twoje kłopoty z uruchomieniem fordowskiego diesla wynikały ze złe konstrukcji rozruszników , spitolonych już od czasów silnika 1,6 D.

Po prostu zbyt wolno się obracały i nie radziły sobie w temperaturach poniżej - 10 st C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 1,8 z silnikiem M-40.

Ten silnik to jeden z najgorszych wynalazków tego koncernu, nie wspomnę o ciasnocie wewnatrz kabiny ...

@Norbi - twoje kłopoty z uruchomieniem fordowskiego diesla wynikały ze złe konstrukcji rozruszników , spitolonych już od czasów silnika 1,6 D.

Po prostu zbyt wolno się obracały i nie radziły sobie w temperaturach poniżej - 10 st C.

baskecior tak to było właśnie bo po kilku latach usłyszałem podobną opinie na temat rozrusznika :thumbdown: teraz fajnie sobie można porównac Forda miałem z małym przebiegiem i zima go zabiła a moja A4 całą zime bez świeczek paliła prawie na dotyk :thumbup: Powiem tak jak sobie tak patrze teraz na tych gości co jadą w zime takim escorcikiem Dieselkiem to pierwsze co przychodzi mi na myśl to Co ten skurczybyk zrobił że go odpalił :polew: A i dodam jeszcze że kiedyś kolega mechanik opowiadał mi historyjke podobną do mojej tylko z Mondeo 1.8td czyli to samo badziewie. Jak była zima to pan własciciel ze swoją żonką pełnili dyżury i co dwie godziny w nocy raz jeden raz drugi wychodzili odpalić bryke żeby mogli rano do pracy odjechać :D i pewnej nocy żona zaspała na służbie :polew: i Mondeo do wiosny odpoczywało :polew: Przepraszam dalej niemoge pisać :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem 3 lata to jechalem UAZEM

potem mialem nim jechac jeszcze raz to plakalem ( tak mi mowila mama )

a najlepsze ... to czarna wolga w 1987r przywiezli mnie nia rodzice ze szpitala do domu:D niczym malego pana prezydenta ;)

a i jeszcze polonez na taxowce o boze .... to nie samochod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanult Megane 2003, dostałam jako zastępcze, wszystko nie działało i uwaga zaskoczenie tylko klima dawała radę, cała reszta szmelc, plastikowe wnętrze, które skrzypiało i totalny muł. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam wszyskie auta bardzo dobre i o dziwo z lezka w oku wspominam nyske ktora byla mega wypasiona bo miala w srodku kanape :polew:

ale to co zobaczylam jak moj chlopak przyjechal firmowym nowym z salonu autem to padlam. dostali fiaty panda a tam nawet nie ma nadkoli tylko lysa blacha, auto zrobilo tylko trase z Warszawy a rano na placu byl problem z odpaleniem bo w nocy zimno bylo, jedyne co dziala to klimatyzacja. koszmar na kolkach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...