Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN 1997] po odłączeniu akumulatora alarm nie działa


empire20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

wczoraj wymienialem tarcze z tylu i zeby wykrecic srube z tylnej tarczy trzeba bylo uzyc spawarki wiec wypialem akumulator koles dospawal kawalek imbusa zeby wykrecic objechana srube usunal srube wymienil tarcze poczym przestal dzialac autoalarm i otwieranie z pilota i mam prosbe czy musze cos zrobic za pomoca vag czy jest opcja ze autoalarm sie sfakał ?? [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 09:34 _________________________________________________ej chłopaki pomocy szukam szukam a to dalej nie pika gdzies wyczytalem ze dwa kluczyki sa potrzebne zeby alarm uaktywnic czy to prawda?? bo ja mam tylko 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ziom jak spawał tłumnik :) to mnie pytał czy jest autoalarm bo trzeba go jakos wyłączyć i potem dopiero kleme odpiąc.. Weź spróbuj podjechać do jakiegoś fachowca od alarmów. On będzie wiedział co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empire20 Masz seryjny alarm? prawdopodobnie rozkodowal ci sie alarm. Jak masz seryjny to jedz do ASO.. Tez tak mialem ale przy innym aucie i to po burzy.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie niedawno wyjmowałem akumulator do przeładowania prostownikiem, nie odłączałem alarmu przy wyjmowaniu akumulatora i po włożeniu spowrotem i podłączeniu alarm normalnie sie uruchamia. Mam seryjny alarm Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiac temu rozladowalem akumulator i samochod przez dwa dni byl bez zasilania. Po ponownym naladowaniu nie dzialal mi autoalarm. Pomoglo odlaczenie naladowanego juz akumulatora na kilkadziesiat sekund i ponowne go podlaczenie. Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...