Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

odswieze temat...

to jest ktos chetny do pogrania online na X360 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i... Jestem mocno zawiedziony :disgust:

Ogólnie samo granie jest rewelka, ale tryb menagera jest fatalny :thumbdown:

Popykać z kumplami przy browarku super, ale żeby karierę robić to już średnio - żałuję że się zdecydowałem na zakup :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... to nie jest manager.

Tak samo jak COD jest stworzony pod multi, tak FIFA jest tworzona dla grania (multi tez), a nie managerowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... to nie jest manager.

Tak samo jak COD jest stworzony pod multi, tak FIFA jest tworzona dla grania (multi tez), a nie managerowania :)

O nie nie, to nie tak.

Fifa 09 miała świetny tryb managera i nie chodzi o samo managerowanie tylko robienie jakiejś kariery drużyną grając i prowadząc ją jednocześnie...

Kompletnie nie rozumiem dlaczego Fifa 11 jest w tym temacie gorsza... Granie ligi jest znacznie nudniejsze jak kiedyś... Ja akurat za multi nie przepadam i dlatego czuję spory niesmak po zapłaceniu 150 zeta :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo by tłumaczyć bo z 09 w 11 pozostało może 20% tego co było, a wydaje się grę powinno się dopracowywać i rozbudowaywać.

Tak ogólnie to brak skautingu, sztabu szkoleniowego, treningów, dziwny okres transferowy i jeszcze dziwniejszy kalendarz... No i do dzisiaj nie wiem jak sprawdzić aktualną tabelę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, a to ciekawe...

ja w 09 gralem troche w menedzera... zrobilem 1 sezon zeby dostac achievementa :evil:

w 11 zaczalem grac swoim zawodnikiem kariere... i zobaczymy co to z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te całe kariery mnie nie pociągają tak jak tryb managera...

Mogłeś grać, zarządzać dużyną, sztabem - wszystkim. Miałeś jakiś wpływ na rozwój piłkarzy i ktoś pomagał Ci nowych wyszukiwać - sezon się naprawdę przyjemnie grało.

Już pomijam fakt że okres przygotowawczy zaplanowany przez Ciebie to wisienka na torcie całej gry był, a teraz...

Jak kumple na browarka wpadają to fajnie pograć i nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well... nie jestes typowym targetem FIFY :)

dla wielu wielu osob FIFA11 jest najlepsza w historii (w tym dla mnie).

gra sie genialnie, szczegolnie w sieci, gdzie przeciwnicy sa przerozni i trzeba sie momentami niezle napocic.

to pierwsza fifa, ktora mi sie dobrze gra online, bo nie ma juz utartych schematow, tylko mozna strzelac przerozne bramki :kox:

tryb managera to tylko dodatek, co widac po "liscie osiagniec w grze", kiedys zdobywalo sie osiagniecia (ps3 trofea) za np. caly sezon bez symulacji meczow w trybie managerskim... teraz tego nie ma, czyli nie rozwijaja tego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie łapiesz o co mi chodzi, ale cóż widocznie nie jestem targetem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale lapie o co Ci chodzi, napisalem tylko wyraznie, ze tacy gracze jak Ty nie sa dla EA targetem, do ktorego trafia FIFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa to jest mega gra :) napierdzielam prawie codziennie od jakiś 3 lat :) zmieniam tylko wersję fify :evil: a tryb imprezy z kumplami przy piwku wymiata :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapiesz bo piszesz o symulacjach i dalej myślisz że ja tam chce menagera pisząc o targecie...

To po co w ogóle robią w trybie kariera managera - coś Ci się to kupy nie trzyma - przecież to jeden z podstawowych trybów gry :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich znowu symulacjach pisalem? Bo nie wiem o co Ci chodzi.

Tu jedna z recenzji FIFY 11, tryb managerski:

Dla samotników EA Sports nie przygotowało w zasadzie nic nowego, choć wystarczy chwila, by coś jednak było można zauważyć. Zmiany są, wbrew pozorom, całkiem spore. Zacznijmy od tego, że zrezygnowano z oddzielnych trybów managera i piłkarza, decydując się na połączenie ich w jedną karierę. Można teraz zdecydować, czy chce się być piłkarzem, managerem czy też grającym managerem. Ponieważ mózg mam mniej leniwy od nóg, jak co roku zdecydowałem się na tryb managera, z możliwością rozgrywania meczów sterując całą drużyną. Po kilkudziesięciu rozegranych spotkaniach już wiedziałem, że spędzę z FIFĄ 11 przynajmniej najbliższy rok. Twórcy wyeliminowali wszystkie błędy obecne w trybie managerskim w poprzednich odsłonach i sprawili, że nie mam już ochoty rzucać padem po ścianach. Całkowicie nowe menu kariery zbudowane zostało na zasadzie strony internetowej, informującej nas o wynikach spotkań, transferach i kontuzjach. Mamy tutaj standardowo dostęp do opcji taktycznych i ustalania składu, menu transferów, wyników pozostałych lig (nareszcie). Możemy także decydować, jaką część budżetu przeznaczyć na transfery, a jaką na pensje dla piłkarzy (kolejna nowość, bardzo przydatna). Sam interfejs jest przy okazji znacznie szybszy i bardziej intuicyjny niż u poprzedniczki z numerkiem 10. Dodać trzeba, że EA Sports podpisało umową z angielską Barklay’s Premier League, dzięki czemu mamy pełne odzwierciedlenie wszystkich zespołów (cztery klasy rozgrywek) jak też trofeów zdobywanych przez piłkarzy na boisku. Wprowadzono nowy system przeprowadzania transferów, w którym najpierw negocjujemy z klubem kwotę transferu, a następnie już z piłkarzem ustalamy warunki indywidualnego kontraktu. Tu kolejny plus dla autorów za to, że zarówno wartość piłkarzy, jak też ich zarobki odpowiadają tym z rzeczywistości. Jeszcze nigdy poczucie udziału w piłkarskim świecie nie było tak autentyczne. Wrażenie to potęgują także przewijające się w dolnym pasku aktualne wyniki z prawdziwych boisk. Zniknęło też kilka opcji. Brakuje mi możliwości zainwestowania w sztab szkoleniowy klubu i jego infrastrukturę bądź też podpisywania umów ze sponsorami. Były to jednak detale, które miały małe przełożenie na przebieg wydarzeń na boisku. Wielka szkoda jednak, że zrezygnowano z opcji wyszukiwania młodych talentów przez skautów. Ogólnie nowa oprawa trybu managerskiego podoba mi się znacznie bardziej i mam nadzieję, że z czasem nie wyjdą na wierzch błędy, jakimi smagała mnie po twarzy zeszłoroczna edycja. Wspomnę tu chociażby o fakcie, że kilkukrotnie zaczynałem tryb managerski od początku, ponieważ, podpisując kontrakt z nowym pracodawcą okazywało się, że budżet objętego przeze mnie klubu z dnia na dzień zmienił się ze 100 milionów euro na minus 100 miliardów. O transferach mogłem zatem sobie pomarzyć. Pozostawało jedynie ponownie rozpocząć karierę, i tylko po to, by po kilku sezonach znów spotkać się z tą dolegliwą przypadłością.

Nie wiem... z tego co napisali wyzej wynika, ze jednak tryb managerski wyglada lepiej z mojej perpektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly sezon bez symulacji meczow w trybie managerskim... teraz tego nie ma, czyli nie rozwijaja tego elementu.

Nie kupuję fify aby pograć w managera i symulować mecze tylko kupuje fifę bo się świetnie w nią gra a wybieram tryb managera bo jest najlepszy i najbardziej mi dopowiada.

A to co wkleiłeś to koleś sam Sobie przeczy... Pisze że tryb jest lepszy bo usuneli kilka błędów - to chyba oczywiste że takie coś się robi - dodali kilka pierdółek jak wyniki live a bardzo żałuje że odjeli kilka dosyć istotnych elementów zabawy managerskiej... To ja już nie wiem o co mu chodzi...

Teraz grasz i co rundę możesz dokupić Sobie grajka, a jak będziesz przegrywał to Cie wywalą...

Kiedyś mogłeś grać i faktycznie prowadzić tą drużynę jak typowy manager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...