Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAŻAJCIE !! LUDZIE PO OBWODNICACH ŚRODKIEM CHODZĄ !!


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

znow sie trafil kolejny debil (przechodzien) szedl srodkiem obwodnicy w nocy :/

jesli to nasza audiczka http://www.24opole.pl/?id=wiadomosci_informacje&news=5032&Pieszy_potracony_na_obwodnicy_Opola to wspolczocia dla kierowcy bo bedzie mial nerwy

nie dosc ze idiota srodkiem lazl to teraz same problemy ma kierowca ://

szkoda ludzi w takich przypadkach ale co on ku... robil na srodku obwodnicy ??!! to jakby na autostrade wylazl na srodek pasa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, nie mamy na to wpływu :thumbdown:

są pojeby, którym nie wytłumaczysz pewnych rzeczy, dopóki nie stanie się tragedia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem podobna sytuacje . jechalem do dziewczyny za lbn i droga nie oswietlona ciemno jak w pupie wytaluje z zakretu a tu koles kuwa idzie srodkiem ulicy :shocked: ledwo co go ominalem centymetry nas dzielily, pozniej na cb mowili ze ciaagle szedl tym srodkiem ulicy.. sa tacy ludzie popaprani ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję chłopakowi :confused4:

Sam byłem świadkiem śmiertelnego potrącenia, chyba nigdy nie zapomnę widoku człowieka, który po uderzeniu leci jak kukła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gdanskiej obowdnicy potrafia rower przez barierki przekladac i potem biegiem z rowerem miedzy tirami :wallbash:

ale z kilometr zaoszczedza zaby nie isc na wiadukt ... ehh

:polew:

co za półmózgi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zabił w podobny sposób pijanego rowerzystę, który wpakował mu się pod koła. Wina ewidentna pijanego, sprawa sądowa ciągnie się już 4 rok. Wiecie jak działają takie sprawy na psychikę, to można popaść w niezłą depresję. Myślę że Ty też będziesz miał problemy. Nasz wymiar sprawiedliwości jest poważnie chory. Życzę Ci żeby Ciebie tak nie ciągali i wszystko szybko się zakończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi raz facet środkiem ulicy w nocy jechał-jak się zatrzymałem Stary m nie trzymał żeby chłopa nie stukł :ranting1: :ranting1: :ranting1: Pojeb jeden z drugim nie dość że jemu się krzywda stanie to jakiś biedny kierowca musi się martwić i jeszcze kłopoty mieć :wallbash: :wallbash: :wallbash: gdzie ku... były te barany na niebiesko?? pewnie 500m dalej z radarem stali :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zabił w podobny sposób pijanego rowerzystę, który wpakował mu się pod koła. Wina ewidentna pijanego, sprawa sądowa ciągnie się już 4 rok. Wiecie jak działają takie sprawy na psychikę, to można popaść w niezłą depresję. Myślę że Ty też będziesz miał problemy. Nasz wymiar sprawiedliwości jest poważnie chory. Życzę Ci żeby Ciebie tak nie ciągali i wszystko szybko się zakończyło.

jeżeli rowerzysta był faktycznie pijany to nie powinno być żądnej sprawy, mój znajomy potrącił śmiertelnie pijaną babkę i żadnych spraw nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo Ten Dziadek, Który niedawno jechał na A4 pod prąd fiatem uno. daleko nie dojechał :kwasny:

to nie na a4 tylko na obwodnicy Oleśnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zabił w podobny sposób pijanego rowerzystę, który wpakował mu się pod koła. Wina ewidentna pijanego, sprawa sądowa ciągnie się już 4 rok. Wiecie jak działają takie sprawy na psychikę, to można popaść w niezłą depresję. Myślę że Ty też będziesz miał problemy. Nasz wymiar sprawiedliwości jest poważnie chory. Życzę Ci żeby Ciebie tak nie ciągali i wszystko szybko się zakończyło.

jeżeli rowerzysta był faktycznie pijany to nie powinno być żądnej sprawy, mój znajomy potrącił śmiertelnie pijaną babkę i żadnych spraw nie było

Tak powinno być, ale żyjemy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Znajomemu wlazł nawalony Jegomość pod samochód, wyszedł prosto z przydrożnego zajazdu na środek drogi. Kumpel Go zawinął że facet praktycznie do auta Mu wpadł. Przeżył , chociaż połamany - a Znajomy najpierw miał problemy z Policją (czy aby za szybko nie jechał ) a później z własnej kieszeni musiał auto naprawić gdyż AC nie miał a pijaczyna był goły jak Święty Turecki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejcie sie, kiedys jechalem w srodku lasu wyskakuje niewiadomo skad policjant w czarnym mundurze, bez zadnego oswietlenia

zobaczylem go jakies 40-50m przed soba

szybki manewr kierownica i sie zatrzymalem za nim

zjebe dostal na maxa, swiezy psiak po szkole

na szczescie karetka jechalem i moglem sobie pozwiolic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Znajomemu wlazł nawalony Jegomość pod samochód, wyszedł prosto z przydrożnego zajazdu na środek drogi. Kumpel Go zawinął że facet praktycznie do auta Mu wpadł. Przeżył , chociaż połamany - a Znajomy najpierw miał problemy z Policją (czy aby za szybko nie jechał ) a później z własnej kieszeni musiał auto naprawić gdyż AC nie miał a pijaczyna był goły jak Święty Turecki :thumbdown:

Dokładnie podczas wypadku tym bardziej śmiertelnego, będą się czepiać wszystkiego. A czy napewno autko sprawne, a może za szybko jechał, a jak jechał zgodnie to może było ślisko i nie dostosował szybkości do panujących warunków, a może po narkotykach, a może przez telefon gadał, itd, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...