Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zjadłby Was na wstecznym :kox:

Opublikowano
w 1.9TDI mozesz pchać kase wiadrami a i tak ciężko przekroczyć 200KM , w niektórych przypadkach mozna ale żywotność silnika/turbawki mocno sie skraca thumbdown

przeciez nie upala sie cały czas.... 90% jazdy to jest na 1/4 gwizdka.. tylko jak trzeba to sie daje w podłoge

Opublikowano

zjadłby Was na wstecznym :kox:

myślisz ze 2xK04 nie wystarczy ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a masz k04 ? :tongue4:

Opublikowano

a masz k04 ? :tongue4:

jedna juz mam :tongue4:

Opublikowano

zanim dorwiesz drugą..zamontujesz..wystroisz to cżłowieku tego forum nie będzie :kox:

Opublikowano

zanim dorwiesz drugą..zamontujesz..wystroisz to cżłowieku tego forum nie będzie :kox:

najpóźniej luty/marzec 2011

Opublikowano
:shocked: no to ładnie będzie fruwać..mówisz o turbinach od Piotrka ?
Opublikowano

:shocked: no to ładnie będzie fruwać..mówisz o turbinach od Piotrka ?

niee :wink4:

mam w Radoniu gościa który ściąga turbawki , ma calutki garaż :wink4:

Opublikowano

a czego k04? nie lepiej GT28 ? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

a czego k04? nie lepiej GT28 ? :gwizdanie: :mysli:

z K04 jest najmniej roboty , do tego wtryski , fmic , program i wszystko :good:

ok , EOT bo sie pruszkowiak wkórwi i go wątroba rozboli :decayed:

Opublikowano

Fura kox :D mam pare pytan Ty kupiłeś taką wersje z napedem quattro czy jakaś przekładka była grana ? Jak robiłeś program to na serii i potem doszło turbo i fmic, czy najpierw porobiłes i potem pod to program bo ciekaw jestem ile to dało :D Jak on chodzi przy takim wydechu i bez kata? :naughty:

Opublikowano

a czego k04? nie lepiej GT28 ? :gwizdanie: :mysli:

z K04 jest najmniej roboty , do tego wtryski , fmic , program i wszystko :good:

ale jakie k04? rs4, czy rs6?

Opublikowano

a czego k04? nie lepiej GT28 ? :gwizdanie: :mysli:

z K04 jest najmniej roboty , do tego wtryski , fmic , program i wszystko :good:

ale jakie k04? rs4, czy rs6?

RS6

Opublikowano
  • Autor

myśleć o..RS4 :kox:

rs4?Cantona mieszka teraz dwie ulice ode mnie :gwizdanie:

a nie jesteś jakoś zawiedzony, że "tylko" 190 KM, spodziewałem się czegoś ok 200KM :wink4: w końcu sporo kasy poszło w wodzidło :gwizdanie:

w 1.9TDI mozesz pchać kase wiadrami a i tak ciężko przekroczyć 200KM , w niektórych przypadkach mozna ale żywotność silnika/turbawki mocno sie skraca :thumbdown:

Kokos graty wyniku , stajemy we wtorkowego spota na kresce ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba lepiej rozejrzec sie za czyms mocniejszym na fabryce

ja bym proponował 2.0TFSI :good:

myslalem raczej o 3,0,a o kresce zapomnij bo ci lipy narobie i po co ci to? :polew:

w 1.9TDI mozesz pchać kase wiadrami a i tak ciężko przekroczyć 200KM , w niektórych przypadkach mozna ale żywotność silnika/turbawki mocno sie skraca thumbdown

przeciez nie upala sie cały czas.... 90% jazdy to jest na 1/4 gwizdka.. tylko jak trzeba to sie daje w podłoge

:shocked:tak sie chyba nie da[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:38_________________________________________________

Fura kox :D mam pare pytan Ty kupiłeś taką wersje z napedem quattro czy jakaś przekładka była grana ? Jak robiłeś program to na serii i potem doszło turbo i fmic, czy najpierw porobiłes i potem pod to program bo ciekaw jestem ile to dało :D Jak on chodzi przy takim wydechu i bez kata? :naughty:

dzieki,kupilem taka wersje,napisane jest w pierwszym poscie na samym poczatku,napierw byl program na 165 koni,graty,kat i znowu strojenie do 192,nie powiem jak auto lata bo nie bylbym obiektywny ale mnie sie podoba

Opublikowano

myslalem raczej o 3,0,a o kresce zapomnij bo ci lipy narobie i po co ci to? :polew:

:decayed:

Opublikowano
Cytat: MAGIC87 Dzisiaj o 11:57

Cytuj

w 1.9TDI mozesz pchać kase wiadrami a i tak ciężko przekroczyć 200KM , w niektórych przypadkach mozna ale żywotność silnika/turbawki mocno sie skraca thumbdown

przeciez nie upala sie cały czas.... 90% jazdy to jest na 1/4 gwizdka.. tylko jak trzeba to sie daje w podłoge

:shocked:tak sie chyba nie da

jak jade do pracy to spokojnie.... weekendowo tylko ustawia sie BMW i inne szpachle do pionu

Opublikowano

a czego k04? nie lepiej GT28 ? :gwizdanie: :mysli:

z K04 jest najmniej roboty , do tego wtryski , fmic , program i wszystko :good:

ale jakie k04? rs4, czy rs6?

RS6

no to zapomniales jeszcze o paru gratach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:shocked:chyba Cie nie zrozumialem Stasiu ?????

Opublikowano

:shocked:chyba Cie nie zrozumialem Stasiu ?????

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.