Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 2002] Mam problem z centralnym a raczej z pilotem a zresztą sama nie wiem


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czyli mam problem ponieważ nie działa mi pilot ale to jeszcze nie problem, otwieram i zamykam autko kluczykiem i nie było by to aż tak bardzo uciążliwe gdyby nie fakt że kiedy otwieram autko kluczykiem to otwierają mi się tylko drzwi od kierowcy pozostałe dopiero jak włożę kluczyk do stacyjki i przekręcę wtedy otwiera się centralny. Jeśli otworzę drzwi i nie włożę kluczyka do stacyjki przez ok 30 sek to zaczynają migać awaryjne. Ale zauważyłam że jak zamknę moje autko i otworzę je w czasie ok 30sek od momentu zamknięcia(dopóki świeci się czerwona dioda w drzwiach jak zacznie migać to już kaplica) to od razu mi się otwiera cały centralny i nie muszę wkładać kluczyka do stacyjki.

O co biega :shocked::wallbash:

Byłam u jednego gościa ale on mi zaczął coś gadać że to niby nie te kluczyki :mysli: ale ja kupiłam auto wraz z nimi, są oryginalne i dwa kpl. więc chyba gość nie ma racji.

Pomocy ;([br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 00:03 _________________________________________________Nikt nie może mi pomóc ??? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie jestem ekspertem ale razem z autem powinna byc ksiazka, a w niej informacja o zmianie baterii w pilocie, Ja taka mialem w golfie, ale centralny byl na oddzielnym pilocie, a ze zmiana baterii bylo koniecze zaprogamowanie pilota, (mialem instukcje do tego wlasnie przy ksiazce auta) tak wiec podejzewam jesli otwierasz auto kluczykiem to otwierasz tylko dla kierowcy tak jest zaprogramowany Twoi centralny w aucie. Ale do rzeczy, ja bym wymienil baterie powinno by ok. Moze ktos napisze kto ma B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilota masz w kluczyku czy oddzielnie? sprawdź 2gim kompletem albo zobacz czy sprawdź baterie

pilota mam w kluczyku(ma trzy funkcje otwieranie, zamykanie i klapa bagażnika) a drugi komplet też nie działa.

Chyba będę musiała wymienić baterie skoro tak sugerujecie, muszę to robić w salonie :audi: czy można gdzieś taniej ???

Narazie WIELKIE dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zegarmistrza jesli niechcesz sama domowym sposobem. Zegarmistrz ma swoje przyrzady np.śrubokręt maly , duzy czy terz blaszki do podwarzania itd. i nie zostawi sladu ingerencji.

Masz do wyboru zegarmistrz (pewnie stary i slepy) albo ALVARO :wink4: to sobie pogadacie :drunk:

pozdrawiam :hi: i milej zabawy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro jak już zawitasz do Elbląga to musimy jakieś piwko wypić - to nić że rano wrócisz do domu ;) może Marzena sie dołączy to już bedzie pierwszy spot ... "Żuławski"

Odnośnie tematu: Marzena pierwsza czynność faktycznie może ta bateryjka ale mało prawdopodobne.

Bardziej podejrzewam zmienione ustawienia sterowaniu zamkiem i należało by je sprawdzić na VAGu i ewentualnie ustawić poprawnie.

Spróbuj coś takiego otwórz auto pilotem - z tego co piszesz otworzą się drzwi kierowcy - potem ponownie naciśnij otwieranie - myślę że powinny otworzyć się pozostałe drzwi (ewentualnie troszkę przytrzymaj guzik jak nie zadziała - nie za długo bo będą opuszczać sie szyby po 3 sek.). Jest to funkcja - selektywny zamek możliwe że jest włączona.

Jak domyślasz się jestem z E-ga i jak coś służe pomocą.

Powiedz jeszcze u jakiego to gościa (magika) byłaś z tym?

I prośba uzupełnij profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie działa, na nic nie reaguje, trzymałam i trzymałam i nawet te szyby się nie opuściły :wallbash:. Chyba będę musiała jechać do jakiegoś warsztatu ale narazie kasiory okrutnie nie mam węc będę jeździc tak dalej.

Wszystkim wielkie dzięki za pomoc :oklaski:

ps

ALVARO nie wiesz że nieładnie jest podrywać starsze panie :bicz3:

pss

a co niby mam uzupełnić ??? :mysli: ...wymiarów nie podam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena

ALVARO nie wiesz że nieładnie jest podrywać starsze panie bicz3

jak dla mnie to kobieta jak wino... ;) także jak coś to dalej oferuję swoją pomoc... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podawania wieku od kobiety można nie wymagać ale gdzieś tam choć możesz odhaczyć że Marzena to kobieta.

Wstrzymaj się z tym warsztatem jeszcze chwilkę może coś się wymyśli.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 09:06 _________________________________________________Jeżeli masz dostęp do laptopa to mogę spróbować podłączyć się VAGiem do auta i zobaczymy co tam masz namieszane w module komfortu. Co ważne nie musisz mieć żadnej kasiorki tylko odrobinę czasu.

Jak coś pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...