Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z rdzą


ynos

Rekomendowane odpowiedzi

no daj foty jak to wyszło...ale na rogach od blendy czy klapy bagażnika koło blendy :?: I z tego co mi się zdaje, to ta blenda jest aluminiowa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wybrałem się do dobrej lakierni w okoliocy, poprosiłem o dobranie lakieru w sprayu + lakier akrylowy w sprayu, rdzy sie pozbyłem papierem sciernym, kapka szpachlu, papierkiem na mokro cyk cyk sprayem + lakier, 2 dni pozniej polerka i sladu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250-350 pln

Rozsądna cena

usunąć dwa małe pęcheże i tyle kasy ??

Policz sobie przygotowanie klapy pod malunek czyli demontaż listwy i tablicy potem robota czyli oczyszczenie ogniska rdzy, wyrównanie szpachlówką,podkład, szlifowanie, lakierowanie. To samo z listwą. Do tego dolicz koszt farby 100 gram bo wątpie aby ryzykował i zamawiał 50 gram gdyż zwykle receptury są tworzone na stu gramowe porcje.Piszę tu 100 gram bo na 100% będzie robił bazą tylko punktowa a klar na całość aby uniknąć ewentualnej różnicy w odcieniu. Lakier bezbarwny też kosztuje , Pasta polerska pracownik do tego skalkulować należy zużycie energii potrzebnej na wygrzanie ,amortyzację sprzętu.

Lekką ręką materiały to koszt około 100-150 złotych a z zysku opłaca resztę. No i musi się liczyć z ewentualną reklamacją.

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:45_________________________________________________

Ja natomiast wybrałem się do dobrej lakierni w okoliocy, poprosiłem o dobranie lakieru w sprayu + lakier akrylowy w sprayu, rdzy sie pozbyłem papierem sciernym, kapka szpachlu, papierkiem na mokro cyk cyk sprayem + lakier, 2 dni pozniej polerka i sladu nie ma :)

Jak masz o tym pojęcie i warunki do tego to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie wyjmijcie rynienki z dachu i wyskrobcie tą gumę hehe ja miałem tzw odparzenie cynku na dachu taki mały pryszcz ale jak zacząłem dłubać to ........ :gwizdanie:

czekam gdzie znów wyjdzie bo na dachu już na pewno nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...