Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niepokojący dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się że to co trzeba zrobić to zmiana N75 i jeszcze regulacja sztangi od gruszki-tłumika.

Nie wiem czy mówimy o tym samym jaka sztanga od tłumika? Tłumik (gruszka) to ta czarna bańka ja w niej nie mam regulacji wcale.

Co do wymiany N75 sprawdź jeśli masz za darmo.

Czekam na wnioski

Opublikowano

Witam. ja podmieniłem u siebie wczoraj N75 ale niestety nic nie pomogło :( A próbował którys z was wywalic katalizator?? jakos teraz to podejrzewam ze to on moze byc przyczyna tego dzwieku...

Opublikowano

Witam

u mnie zawór N75 też wyglada na to że pracuje ok, mam lekkie przełądowanie zastawnawiam się nad tym czy przypadkiem nie jest to problem z łopatkami w turbinie i mechanizmeme który nimi steruje, poczynając od sztangi zaworu turbiny.

Mam pytanie czy osoby które wymieniły turbinę wymieniły na nową czy regenerowaną lub regenerowały?

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja wymieniłem na nową nie regenerowaną

Opublikowano

tylko nowa - ja włożyłem regenerowaną i nastpnego dnia wyciągałem łopaki z Intercoolera :kwasny:

Opublikowano

A dlaczego nowe?? przecież są dobre firmy które regenerują..a ile kosztuje turbinka??

Opublikowano

Witam mam jeszcze pytanie, czy sprawdzaliście w swoich autach ciśnienie próżni no i te wentylki zwrotne na wężach łaczących N75 z tłumikeim i pompą próżni?

Musimy wpólnymi siłami ustalić przyczynę tych dzwięków :wallbash:

turbinka = około 2tys regenerowana=około700zł

Opublikowano

Witam mam jeszcze pytanie, czy sprawdzaliście w swoich autach ciśnienie próżni no i te wentylki zwrotne na wężach łaczących N75 z tłumikeim i pompą próżni?

Musimy wpólnymi siłami ustalić przyczynę tych dzwięków :wallbash:

turbinka = około 2tys regenerowana=około700zł

700 ???????? chyba nie do AWX/AVF :gwizdanie: ja za regeneracje płaciłem 1200 i to po znajomośći

Opublikowano

Adaho a u ciebie pomogła wymiana turbiny?? tzn dzwiek znikł???

Opublikowano

u Adama to dłuzsza historia :P

Opublikowano

u Adama to dłuzsza historia :P

dokładnie

wymiana turbiny nic nie zmieni .. a dzwięk, mniej lub bardziej słyszalnie, występuje prawie u każdego więc jak podmiana N75 nie pomoże to trzeba z tym latać i nic sie nie bedzie działo :hi:

Opublikowano

A nie myslicie czasami ze to mozy byc kat?? tak na proste myslenie..spaliny trzyma i turbina szaleje...

Opublikowano

może tak być - w moim już coś od dłuższego czasu brzęczy - wymieniłem eN-ke ale nic się nie zmieniło

kata tak czy siak musze wymienić ale ...karwa w ASO 2700 a na allegro nie ma nic do AWXa

Opublikowano

2700 :polew: :polew:o mada faka :(

Opublikowano

Wywal całkiem,a w srodek puszki wspawaj rurke zeby nie chodził jak golf 2 :kox:

Opublikowano

dzięki - poloneza nie chce

A Ci co mnie bliżej znają wiedza że u mnie musi być wszystko - perfect :decayed:

Opublikowano

Adaho a co to jest eN-ka[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 14:07_________________________________________________Ja generalnie przegladajac forum u siebie podmieniłem N75 musze w wolnej chwili sprobowac odłączyc ta gruszke i nie wiem co dalej...

Opublikowano

N75

Opublikowano

Panowie jeszce jedna sprawa bo juz sie zakreciłem do N75 wchodzi 2 czy 3 weżyki?? ja podmieniłem zaworek do ktorego wchodzi dwa i nie wiem czy to ten...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.