Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niepokojący dźwięk


DareQ

Rekomendowane odpowiedzi

STP do ON się dolewa raczej na układ paliwowy wtryski co jakiś czas dolewam ale jakiejś różnicy nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP do ON się dolewa raczej na układ paliwowy wtryski co jakiś czas dolewam ale jakiejś różnicy nie zauważyłem.

Wg opisu to rowniez sie dolewa do ON, wiec powinno podobnie dzialac jak STP, wiec zastanawia mnie w jaki sposob dziala na turbine i egr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalinami z tym świństwem wyczyścisz VTG i EGR :naughty::kox:

Zalej od razu dwa opakowania to może i cały wydech wyżre :mysli::kox:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciężko uwierzyć, że to działa aczkolwiek nie stosowałem. Z drugiej jednak strony gdyby to było takie skuteczne to ktoś by chyba wspomniał na forum? :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. a4 b6 2001 1.9 AWX skrzynia 5.

Podczas zmiany biegu (najbardziej słychać z 1 na 2 i z 2 na 3) słychać dziwne "szuranie", coś jakby chrobotało. Występuje to najbardziej w granicach 1600 - 2100 obrotów, czyli tak jak zaczyna się załączać turbina. Przy dodawaniu i odejmowaniu gazu na luzie wszystko jest ok, ale np gdy jadę na 2 (w zakresie gdzie działa turbina), podczas puszczenia gazu też słychać to chrobotnięcie. Dodam, że dźwięk dochodzi gdzieś od strony pasażera. Czy może to być turbina ? Przebieg 260 000, realny. Komp nie pokazuje błędów turbiny ani silnika. Przyspieszenie takie jak powinno być

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...