-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Potrzebuje cennik na wahacze przednie komplet Febi lub lemförder do tego przegub zewnętrzny od strony kierowcy. Samochód to a4 b6 1.9tdi AWX 2001r . Czekam na PW od Ciebie cena + przesyłka. Pozdrawiam :-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja gram praktycznie codziennie w Forze Motorsport 4, Call of Duty Black Ops na platformie Xbox360 mój GT Gandi Ganda PL. Jakby co to zapraszam do gry (pisać PW, że z forum a4-klub). [ Battlefield 3 planuję zakup]
-
Polecane opony letnie
jak cena dobra to pewnie ze tak niektorzy pisza ze opony po 5 latach traca juz swoje wlasciwosci, to jestem ciekawy czy wymieniaja je na nowe mimo ze bieznika jeszcze duzo Brać i nie pytać. 8mm to normalnie nówki no chyba że je ktoś w benzynie moczył Wieku nie bierz pod uwagę. Przejeździłem rok na ośmioletnich oponach chyba Nexen n2000 często przekraczając 200km/h i nic się nie stało.
-
Polecane opony zimowe
To musiał być prawdziwy hałas skoro z BS byłeś zadowolony a wiadomo, że BS nie należą do cichych opon (chyba że miałeś ER300)...
-
Polecane opony zimowe
Zgadzam się z Tobą Tak się składa, że to do nas przyjeżdżają obcokrajowcy uczyć się jak robić najlepsze opony...
-
Polecane opony zimowe
A czym się różni opona produkcji francuskiej od polskiej?? Pracuję w tej firmie w Polsce i co do jakości to nasza fabryka wychodzi na prowadzenie co roku... Też na ten sezon mam LM32, na suchej nawierzchni ok, zobaczymy co będzie w śniegu.
-
Polecane opony zimowe
Jeździłem na takich jak miałem Astrę i nie miałem powodów do narzekań. O ile dobrze pamiętam to Kleber należy do Michelina.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
To nie próbuję tego wolę słyszeć szuranie niż wymieniać pół silnika...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
A testowałeś ten STP? Czy wogóle jest jakiś STP do turbiny i EGR-u?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Próbował ktoś to? http://moto.allegro.pl/przywroc-sprawnosc-turbosprezarki-egr-a-i1903310683.html
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Mam je i nie ma żadnego problemu. Użytkuje je już chyba z trzy m-ce.
-
Polecane opony letnie
prowadzenie auta sie polepsza ale spalanie tez minimalnie wzrasta moze nie odczujesz bo to tylko 1cm na szerokosci gumy i spali niewiele wiecej dobre na zakrety dunlopy sp maxx tt albo sp maxx ale scieralnosc dosc duza mala scieralnosc ale kiepskie trzymanie w zakretach i na mokrym to conti -- nie polecam micheliny maja dobra przyczepnosc i w miare male scieranie ale niestety ich cena to prawie 2x wiecej jak za dunlopa pirelli sa w miare ok ale glosne jak dla mnie ale to zalezy co kto lubi i co komus nie przeszkadza dla mnie idealna opona byla by dunlop sp maxx tt albo sam maxx jak by sie ciut wolnej scierala 1cm na szerokości no i o około 0,5cm wyższy profil opony.
-
Polecane opony letnie
Jeżdże na S001 no i faktycznie przy temperatyrze poniżej 5 stopni trzyma słabiej ale nie ma tragedii. Dodam jeszcze że re050a/i, re070, s001 prócz szybszego zdzierania są jeszcze głośne ale za to po rozgrzaniu dosłownie kleją sie do drogi... Do zwykłej jazdy polecam turanze er300 lub t001.
-
Polecane opony zimowe
Nie lubię się wtrącać ale znaczniki TWI dla opon zimowych są na wysokości 4mm (przynajniej przy oponach Bridgestone). W przypadku kiedy bieżnik ma głębokość mniejszą niż 4mm opona traci właściwości trakcyjne i należy ją wymienić. http://www.oponeo.pl/gfx/Articles/czy-moje-opony-zimowe-nadaja-sie-do-wymiany_PRZ-0.jpg
-
Polecane opony zimowe
Kupiłem sobie u mnie w pracy nowe opony zimowe BRIDGESTONE Blizzak LM-32 195/65 R15. Ja dałem jako pracownik 168zł/szt na allegro około 240zł. Jak je założę to napiszę jak się sprawują rok temu miałem Blizzaaki LM-25 i jeździły wyśmienicie. Na oponach nie powinno się oszczędzać ponieważ zależy od nich nasze życie...