Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie


coli1981

Rekomendowane odpowiedzi

1001731d.jpg

u mnie 1BE na 18" wygląda tak, delikatnie niżej niż seria a bez większych problemów z jazdą, choć czasami gdzieś przytre o wyższy próg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle to wygląda, ja właśnie zastanawiałem się bo niedługo zmienię komplet (amor +sprężyny)1BA na 1BE czy 17 czy 16 kupić. Ale wybrałem 16 niestety bo mam trochę dziurawe drogi w okolicy. Jak to jest bo czytałem, że do amorków 1BA można zakładać sprężyny 1BE.daje rade takie połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle to wygląda, ja właśnie zastanawiałem się bo niedługo zmienię komplet (amor +sprężyny)1BA na 1BE czy 17 czy 16 kupić. Ale wybrałem 16 niestety bo mam trochę dziurawe drogi w okolicy. Jak to jest bo czytałem, że do amorków 1BA można zakładać sprężyny 1BE.daje rade takie połączenie?

daje rade

ja też zamierzam zmienić na ori bo kupiłem na eibachach +ori amory, ale teraz to już nie wiem które mam założyć 1BA czy 1BE :mysli: może coś poradzicie (a jaka jest między nimi różnica)???

-15 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: zdjąłem springi 1BE -20mm założyłem sprężyny 1BA dla komfortu jazdy po progach dziurawych i żeby krawężnika przodem nie przycierać, jest ok. Amorki ori zostały i dają radę. Mam v-kę, jak by ktoś chciał to za 360 kpl springów albo wymiana na 2 szt zimówek nowych 195/65/15. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny mają jakieś kolory?? jakie ma 1BA a jakie 1BE??? muszę wiedzieć czego szukać na szrocie :>

sprężyny mają kolorowe kropki alteraz nie pamiętam jakie kolory do jakich sprężyn :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz fele? Przymierzałem koło 15 cali stalowe z opona zimową 205/65/15, nic nie ocierało przy kręceniu kierą na postoju a było odczuwalnie wyżej jak na 195/65/15 i zawieszeniu 1BA. Wypasnie wyglądało, jak kaska wpłynie jakaś to kupuje takie laczki na zime. Na lato mam 17 225/45, nic nie kombinuje. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...