Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka


zyga100

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy możecie podpowiedzieć czego jeszcze będę potrzebował do wymiany radia z orginalnego na tego pionka

http://allegro.pl/pioneer-deh-2200ub-2220ub-2200ubb-krak-kurier-12zl-i1234806185.html

wiem że potrzebuje ramek bocznych bo one jest węższe niż ori, ale czy po podłączeniu wszystkie głośniki będą grały i czy logika zapłonu też będzie w nim działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika zapłonu - niet

Wszystkie głośniki...

...zależy jaka ilość w Twoim mniemaniu oznacza "wszystkie"

Jeśli masz aktywny tył, to standardowo potrzebujesz przejściówkę miniISO -> 2xRCA

BTW

Warto czasem wykorzystać to co się ma między oczami, a potylicą i użyć szukajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącze które pokazał bisz-kopt ma sens, jeśli montowane radio nie posiada wyjść RCA, a ten pionek posiada 1 parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane co i jak w paru opcjach :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=112310.0;highlight=wymiana+radia+na+niefabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem tego pionka. Podłączyłem tył ag schematu zanlezionego na forum, ustawiłem balans żeby tył grał tak samo jak przód. Problem polega na tym że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki to wszystkie ustawienia w radiu się kasują i po ponownym włączeniu znowu musze ustawiać balans bo gra tylko przód. Wie ktoś jak to podłączyć żeby ustawienia z radia się nie kasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet logika zapłonu dobrze mi działa :good:

Co przez to rozumiesz?

Dotychczas poza OEM jednostkami tylko blaupunkt wybrane modele blaupunkta miały logikę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fachowcow ;) Mam spory problem.poszujuje glosnikow na tyl do a4 avant.zakupilem radyJko Pioeer deh-2200ubb.Jest poblem poniewaz nie posiadam oryginalnych glosnikow,poza tym nie wiem jak dobrac moc do mocy radia. radio ma 4x50.

masz aktywny tył? tube w nadkolu?

żeby zamontować w tylnych drzwiach nie oryginalne głośniki musisz mieć adaptery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze nie mam zadnych glosnikow. Nosilem sie z zamiarem kupna Hertz-a jednak kolega odradzil mi. Na wyposazeniu auta byly jedynie przednie,szukalem na allegoro do kupna jedank niczego nie zauwazylem.Zalezy mi na tym aby w tym tygodniu udalo sie uruchomic grajka :) Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na mus potrzebujesz głośników z tyłu, to wsadź choćby gms'y 652. Do tego potrzebujesz ringi montażowe oraz 4-5m przewodu głośnikowego ~0,5mm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na mus potrzebujesz głośników z tyłu, to wsadź choćby gms'y 652. Do tego potrzebujesz ringi montażowe oraz 4-5m przewodu głośnikowego ~0,5mm2.

NO az tak na mus to nie jednak cieszylbym sie gdyby w koncu wszystko ladnie zagralo. NIe mam pojecia gdzie znalezc boczki na tyl a co gorsze nie wiem tez jaki rozmiar glosnikow potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na mus potrzebujesz głośników z tyłu, to wsadź choćby gms'y 652. Do tego potrzebujesz ringi montażowe oraz 4-5m przewodu głośnikowego ~0,5mm2.

NO az tak na mus to nie jednak cieszylbym sie gdyby w koncu wszystko ladnie zagralo. NIe mam pojecia gdzie znalezc boczki na tyl a co gorsze nie wiem tez jaki rozmiar glosnikow potrzebuje

głośniki 160-165mm i takie adaptery

http://allegro.pl/audi-a3-a4-tt-dystanse-tyl-165mm-cena-za-komplet-i1232230799.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nosilem sie z zamiarem kupna Hertz-a jednak kolega odradzil mi

:gwizdanie: ciekawe czemu Ci odradził

w 4 autach mam hertze i mieć dalej będę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nosilem sie z zamiarem kupna Hertz-a jednak kolega odradzil mi

:gwizdanie: ciekawe czemu Ci odradził

w 4 autach mam hertze i mieć dalej będę....

Również miałem hertze w poprzednim aucie i dźwiek był bardzo przyjemny :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...