Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z hamowni.Zmierzyłem , auto i wgraliśmy nowy program.Róźnica jest wyczuwalna.Mam banana natwarzy :twisted: Serdeczne podziękowania dla Alana i Marka za wszystko :wink: Poniżej wykres seria i po programie.Ten skok na wykresie w serii na samym początku , to przez ESP które się włączyło :twisted:

Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm :lol:

Wkres serii - 153,8KM i 319,7Nm :shock:

1d57dccbcfb36bc1.jpg

Wykres program - 175,7KM i 369,2 Nm :mrgreen:

53e44d2fca4f4301med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno miałeś wersje 130KM;). Słyszałem ze grupa Audi, VW dodaje troche koników ale żeby aż tyle. Pozostaje sie tylko cieszyc i pogratulowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac ze dosyc ciekawa sprawa z tą serią :shock: poprzedni wlasciciel cos nie grzebnął w oprogramowaniu ?? A po programie?? nie mam pytań 370nm to juz baaardzooo sporo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem 10 koni ale zeby 20 ladna promocje Ci dali Hugo w tej fabryce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to jest niemożliwe i poprzedni właściciel musiał zmienić program. Jaka firma by zaniżała moc samochodu wszyscysię chwalą osiągami a Audi by zaniżało moc silnika :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to jest niemożliwe i poprzedni właściciel musiał zmienić program. Jaka firma by zaniżała moc samochodu wszyscysię chwalą osiągami a Audi by zaniżało moc silnika :?:

Na 100% jest seria.Marek sprawdzał i potwierdził , że nic nie było dłubane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest seria.Marek sprawdzał i potwierdził , że nic nie było dłubane

Gratuluje naprawde, seria extra :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: o f*ck ... ale gifcik ... piekna seria ...

a i po zawirusowaniu moc przyzwoita .... :twisted:

jeszcze raz gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: o f*ck ... ale gifcik ... piekna seria ...

a i po zawirusowaniu moc przyzwoita .... :twisted:

jeszcze raz gratulacje

Gifcik kozacki.Po wirusku jest ok.Mozna więcej , ale chciałem lightowo.Co za dużo to nie zdrowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi w styczniu VAT oddadza to tez jade, choc najlepiej zrobił bym juz to teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gifcik kozacki.Po wirusku jest ok.Mozna więcej , ale chciałem lightowo.Co za dużo to nie zdrowo

Teraz musisz zmienic w profilu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wychodzi taka przyjemnosc? i czy sa znizki dla studentow?? :twisted:

Cena ustalana jest z klientem indywidualnie.Ctv to mój serdeczny przyjaciel , więc co do ceny nie będe sie wypowiadał :) Porozmawiaj z Ctv , bo dla klubu są specjalne zniżki , więc na pewno dostaniesz extra cene :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo w miare mozliwosci zrób pomiary przyspieszenia (0-100 km/h) oraz elastycznosc na poszczególnych biegach ....

P.S a jak ze spalaniem ... ile wzrosło/zmalalo a moze stoi na tym samym poziomie .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo w miare mozliwosci zrób pomiary przyspieszenia (0-100 km/h) oraz elastycznosc na poszczególnych biegach ....

P.S a jak ze spalaniem ... ile wzrosło/zmalalo a moze stoi na tym samym poziomie .... :?:

Zatankuje , sprawdze spalanie i dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie czy twój engine to AWX?

znajomy w superbie też ma AWX i seria też mu wyszła ponad 150km,ja też mam AWX i coraz poważniej się zastanawiam że chyba warto zamieszać troszke.:)

Tak pod maską siedzi AWX.Gdzie kolega hamował auto.A masz może jakiś wykresik?? W AWX z początkowych lat produkcji często bywało , że na hamowni brakowało koników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie czy twój engine to AWX?

znajomy w superbie też ma AWX i seria też mu wyszła ponad 150km,ja też mam AWX i coraz poważniej się zastanawiam że chyba warto zamieszać troszke.:)

Tak pod maską siedzi AWX.Gdzie kolega hamował auto.A masz może jakiś wykresik?? W AWX z początkowych lat produkcji często bywało , że na hamowni brakowało koników :wink:

To w moim pewnie jest to zanizenie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...