Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Alan ty robisz FMIC'a na zamowienie czy zakladasz gotowe od Sprintera, Iveca?

Mozesz pokazac fotki zderzaka swojej A4 i jakie ma wymiary nowy IC? :roll:

Żadnych gotowych.Piękna ręczna robota.Na aucie jest zderzak od S4 :) A IC jest wielki :shock:

Mam nadzieje , że mnie Alan nie zabije , że zdradzam tajemnice , ale już nie mogę się doczekać kiedy autko będzie gotowe :oops: :mrgreen:

Opublikowano
Alan ty robisz FMIC'a na zamowienie czy zakladasz gotowe od Sprintera, Iveca?

Mozesz pokazac fotki zderzaka swojej A4 i jakie ma wymiary nowy IC? :roll:

Żadnych gotowych.Piękna ręczna robota.Na aucie jest zderzak od S4 :) A IC jest wielki :shock:

Mam nadzieje , że mnie Alan nie zabije , że zdradzam tajemnice , ale już nie mogę się doczekać kiedy autko będzie gotowe :oops: :mrgreen:

Hugo dawaj wiecej ... robi sie bardzo ciekawie ... :twisted:

Opublikowano
no taki z przodu bedzie okej

no ba ;)

pytam, bo ostatnio czytałem, że te od Iveco nie są tak wydajne jak mi się kiedyś zdawało ....

PS. Ładne tłumaczenie FMICa ;)

Opublikowano

uturbilem S4 :wink:

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

Opublikowano
  • Autor

Na żywo wygląda jeszcze lepiej.IC jest kozak , a jak już wszystko będzie poskładane i pomalowane to będzie miodzio :lol:

Opublikowano

wyglad budzi respekt .... a jakie moce sa przewidywane ... :?: :twisted:

Opublikowano
  • Autor
wyglad budzi respekt .... a jakie moce sa przewidywane ... :?: :twisted:

200KM pęknie spokojnie :grin: , a na zime przewidywany jest montaż ............. :wink:

P.S

Alan zakładaj nowy temat i opisuj w niej postęp prac przy A4 :mrgreen:

Opublikowano
wyglad budzi respekt .... a jakie moce sa przewidywane ... :?: :twisted:

200KM pęknie spokojnie :grin: , a na zime przewidywany jest montaż ............. :wink:

P.S

Alan zakładaj nowy temat i opisuj w niej postęp prac przy A4 :mrgreen:

montaż czego ..... :?:

P.S temacik z przebiegu prac nad wzmocnieniem 1.9 TDI AWX jak najbardziej by sie przydał ...... :twisted:

oczywiscie z bardzo duza iloscia fotek ... ;-)

Opublikowano
  • Autor

montaż czego ..... :?:

To co misie lubią najbardziej w Audi :lol:

Opublikowano

montaż czego ..... :?:

To co misie lubią najbardziej w Audi :lol:

:shock: Q :?:

Opublikowano

misie lubia miód

Opublikowano
misie lubia miód

miód w Audi .... :?: :twisted:

Opublikowano

No ladnie ladnie, widze ze poki co jest doladowana coca-colą :mrgreen:

Opublikowano

ctv, wiem ze Ty sie tam tym zajmujesz to spytam jaki bylby koszt zalozenia IC do TDI B5 :?: Program jest pod 135-140 kucy.

Opublikowano

Pochwal się ile cię ta przyjemność kosztowała. :grin:

Opublikowano
  • Autor
Pochwal się ile cię ta przyjemność kosztowała. :grin:

Mój program czy Alana IC??

Opublikowano
ctv, wiem ze Ty sie tam tym zajmujesz to spytam jaki bylby koszt zalozenia IC do TDI B5 :?: Program jest pod 135-140 kucy.

tragiczne auto :evil: ,gorzej z miejscem niż w b6 ale jest to do zrobienia koszt w przedziale 1500-2500 :wink:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź Hugo. Widze po forum że jesteś "poważnie" w temacie Audi.

Powiedz mi ile mogę wyciągnąć ze swojej 110-tki TDi-oczywiście w granicach rozsądku.

Tak żeby mieć jeszcze większy uśmiech na gębie i nie zarżnąć motoru.

Opublikowano
Dzięki za odpowiedź Hugo. Widze po forum że jesteś "poważnie" w temacie Audi.

Powiedz mi ile mogę wyciągnąć ze swojej 110-tki TDi-oczywiście w granicach rozsądku.

Tak żeby mieć jeszcze większy uśmiech na gębie i nie zarżnąć motoru.

135-140 kucy i jakies 300 Nm .... samym softem ....

tutaj sobie poczytaj : http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1063

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dopiero co ja sam zrobilem sobie chipa w moim autku :) Oczywiscie rowniez z pomoca CVT & Master's Tuning :)

Autko za**** przzyspiesza i od 2000 ob. daje czadu. Jeszcze wykresow nie posiadam poniewaz nie mam jak sie udac jeszcze do w-wy na hamownie ale jak tylko to dam je na forum :)

Jak na razie (podobno) minimum 160 KM :):D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.