Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatm. Od dawna sie za to zabierałem tylko mało czasu było :( .

Są to moje pierwsze logi więc jak coś nie tak to przepraszam.

Brakuje logów 008 , 010 i 004 dynamicznych bo bateria w lapku sie wy..ła. Dodam jutro :)

Autko jest bez jakiś tam ulepszeń, tak mi sie wydaje. Ostatnio zwiększył mu się apetyt na gnojówkę ok 6,5 L wczesniej palił ok 5,5. Filtry wymieniane regularnie. Ostatnio przy pewnych obrotach ok 1600 do ok 2000 na 4 i 5 biegu obczuwam drgania przy przyspieszaniu. Od jakiegość czasu tak mi sie wydaje że ciut gożej z rana odpala jak jest zimny. Jedno co to AQ jest stary bo ma ok 7 latek

Prosze o przeanalizowanie logów czy czekają mnie jakieś większe wydatki i czy mam sie martwić :confused4:

Błędy

błąd 65535 coś tam coś tam.

Logi Basic Seting

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23541.html 000

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23542.html 003

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23543.html 004

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23544.html 011

Logi Statyczne

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23545.html 000

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23546.html 001

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23547.html 003

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23548.html 004

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23550.html 007

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23551.html 013

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23552.html 023

Logi Dynamiczne

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23553.html 000

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23554.html 001

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23555.html 003

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23557.html 011

Opublikowano

Czekamy na uzupelnienie logów i wklej pełny opis błedu a nie cos tam cos tam....

Opublikowano

65535 - Internal Control Module Memory Error

Opublikowano
  • Autor

jak obiecałem uzupełniam Logi Dynamiczne

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23641.html 003

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23637.html 004

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23638.html 008

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23639.html 010

http://vaglog.rtnet.pl/Yack15_23640.html 011

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 16:33_________________________________________________Nikt się nie wypowie ?

Opublikowano

Przepływomierz OK, turbo ładnie pompuje, dziwne wskazania czujnika ciśnienia atmosferycznego, wysokie korekcje.

PS. Podpisz grupy w pierwszym poście.

Opublikowano
  • Autor

grupy już opisane. A gdzie znajduje sie ten czujnik ciśnienia atmosferycznego ? Jakoś można go przeczyścić i doprowadzić do porządku ?

Opublikowano

Czujnik cisnienia atmosferycznego swiruje no i te wysokie korekcje - mierzyles cisnienie sprezania ???

Po za tym OK.

Opublikowano
  • Autor

Spreżania nie sprawdzałem, nie mam do tego sprzętu. Teraz zastanawia mnie ten czujnik ciśnienia Atmosferycznego. Czy jego niedomaganie wpływa jakoś znacząco na prace silnika? i czy mozna go czyścić bądz wymienić? [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:32_________________________________________________Chwile poczytałem i juz wiem do czego słuzy i chyba wiem dlaczego wyskakuje mi ten błąd i zwiększył apetyt na gnojówkę.

Czujnik ten służy do ustalenia dawki paliwa względem danego ciśnienia powietrza.

Teraz mam pytanie za 100 ptk - gdzie sie on dokładnie znajduje u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.