Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wymina tłoczka zacisku tył


seba132

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej zdejmij zacisk i sprawdz suwmiarka. Nie duzo roboty a bezdiesz miał pewne

Wujek Dobra Rada.. tłoczek ma średnicę 38mm i długość 51mm.

Oznaczenie Laubera CQ71385115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Lauber to ci dopiero firma, mam ich niemal przez plot, szukaj uzywki w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki w dobrym stanie ?! :polew:

Nie pisz bzdur to nie kosztuje majątek ... kupić nową i po sprawie i mieć pewność, że to jest nowe !

Tutaj raczej nie ma różnicy jakiej to firmy jest . Za zużywanie tego elementu odpowiedzialne są gumki zabezpieczające na tłoczku które jak je szlag trafi przepuszczają zanieczyszczenia do środka przez co tłoczek się zaciera ...

Kompletne zestawy są już za 50 zł ... z tłoczkiem i WSZYSTKIMI uszczelnieniami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i rdzewieje na potege, co jest nagminne u Laubera. Dlatego tez lepiej jest poszukac uzywki w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztukowaniem jest montaz nowej podrobki, rdza wylazi za miesiac a tylko dlatego ze nie jest pokrywane warstwa chromu jak w przypadku ori. Na tym polega ta skromna roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest gwarancja . I nie sądzę, że rdzewieją jak się je dobrze założy z pastą tam masz płyn hamulcowy w środku co jak wiadomo zapobiega korodowaniu . Jedyne co tam może rdzewieć, to końcówka która styka się z klockiem . a jak rdzewieje to gwarancja . Nie wierzę, że mogą sobie pozwolić na takie produkty. inaczej nikt by tego nie kupował ja by to był bubel to by pewnie plajtę zaliczyli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja ????

Prosze Cie Kolego...

znam doskonale zaklad, z czego I jak produkuja te tloczki, sa tylko polerowane. cala gora tloczka koroduje I pojawiaja sie wzery, przy wymianie kloockow wciskasz tloczek a potem juz wiesz co sie dzieje.

Ale masz racje, odwalaja chu.....nie, przez co maja malo pracy. Ostrzegam przed regenerowanymi przez nich maglownicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego loteria? Przeciez widzisz co kupujesz i w jakim jest stanie. Nie widzialem podroby ktora jest pokryta chromem czy niklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby kupić i zobaczyć to trzeba być na miejscu. A na allegro ze zdjęcia wszystkiego nie widzisz .

A nawet jak powie, że stan bdb to się potem można zdziwić . Allegro nie znasz ? :D

Co do zamienników zaraz znajdę stronę z Hiszpańskimi zestawami naprawczymi ... które ludzie chwalą ....

http://www.seinsa.es/en/home/home.asp

lub ta firma

http://www.frenkit.es/english.htm

obie maja dobre opinie i maja certyfikaty ISO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie kupuje na allegro takich czesci, zwykle kupuje "od reki" na "zaprzyjaznionym" szrocie. Nie mam na to czasu jak robota jest pilna. Podaj link, chetnie zobacze jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także staram sie nie kupować takich cudów na allegro bo różnie z tym bywa... trzeba dotknąć ... zobaczyć realny stan, ja pewnie za jakiś czas też będe musiał pomyśleć o wymiane tłoczka z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jaka jest średnica i długość tłoczka do b6 1.9 tdi czy jest taka sama jak do b5?

to jest to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...