Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzień Chłopaka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dziękować dziękować :>

pogadane :polew:

już temat lodowania podłapali

Osa wiesz... sama zaczęłaś :naughty:

cześć Rafałku :)

ja tylko napisałam życzenia :naughty:

Opublikowano

...głodnemu chleb zawsze będzie na myśli.... :gwizdanie:

Opublikowano

...głodnemu chleb zawsze będzie na myśli.... :gwizdanie:

a jak to kiedyś napisała Azunia: głodny głodnemu zawsze wypomni :tongue4:

Opublikowano

...głodnemu chleb zawsze będzie na myśli.... :gwizdanie:

a jak to kiedyś napisała Azunia: głodny głodnemu zawsze wypomni :tongue4:

Gdzieś to już czytałem :mysli: :mysli: :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Nara. Czas do wyrka :sexinbed:

Opublikowano

cześć Rafałku :)

ja tylko napisałam życzenia :naughty:

A no cześć :wink4: Kope lat hyhy :decayed:

Ładniejsze byś te życzenia złożyła a nie: "kutaski" :decayed: Wrzuciłabyś jakąś ładną foteczkę powiedzmy tylko w fartuszku z życzeniami dla chłopczyków :decayed:

Opublikowano

...głodnemu chleb zawsze będzie na myśli.... :gwizdanie:

a jak to kiedyś napisała Azunia: głodny głodnemu zawsze wypomni :tongue4:

:decayed::wink4:
Opublikowano

cześć Rafałku :)

ja tylko napisałam życzenia :naughty:

A no cześć :wink4: Kope lat hyhy :decayed:

Ładniejsze byś te życzenia złożyła a nie: "kutaski" :decayed: Wrzuciłabyś jakąś ładną foteczkę powiedzmy tylko w fartuszku z życzeniami dla chłopczyków :decayed:

pamiętasz tę fotkę???????? :shocked:

Opublikowano

Dziękujemy :decayed::hi:.

Opublikowano

cześć Rafałku :)

ja tylko napisałam życzenia :naughty:

A no cześć :wink4: Kope lat hyhy :decayed:

Ładniejsze byś te życzenia złożyła a nie: "kutaski" :decayed: Wrzuciłabyś jakąś ładną foteczkę powiedzmy tylko w fartuszku z życzeniami dla chłopczyków :decayed:

pamiętasz tę fotkę???????? :shocked:

dawaj fotkę Osa :naughty: :naughty: :wink4:
Opublikowano

cześć Rafałku :)

ja tylko napisałam życzenia :naughty:

A no cześć :wink4: Kope lat hyhy :decayed:

Ładniejsze byś te życzenia złożyła a nie: "kutaski" :decayed: Wrzuciłabyś jakąś ładną foteczkę powiedzmy tylko w fartuszku z życzeniami dla chłopczyków :decayed:

pamiętasz tę fotkę???????? :shocked:

dawaj fotkę Osa :naughty: :naughty: :wink4:

yyy... nie mam jej już :no:

Opublikowano

to zrób inną/lepszą :wink4:

Opublikowano

Chcemy fotkę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie mam aparatu, telefonu z aparatem ani kamerki w laptopie :tongue4:

Opublikowano

nie mam aparatu, telefonu z aparatem ani kamerki w laptopie :tongue4:

to idz kup/pożycz et cetera :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

tesco całodobowe napewno macie :naughty::decayed:

Opublikowano

pamiętasz tę fotkę???????? :shocked:

Takich fotek się nie zapomina :polew::kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

Dzięki dziołchy za życzonka :hi:

Osa poka fote :decayed:

Opublikowano

Rafał i coś narobił .... :kwasny:

Opublikowano

Rafał i coś narobił .... :kwasny:

może być na Pw :wink4:
Opublikowano

Rafał i coś narobił .... :kwasny:

:decayed:

No to macie panowie oficjalne foto "Osa i fartuszek":

m.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.