Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Spadek mocy


Tomcio14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam problem z silnikiem, zdarzylo mi sie dzis zauwazyc i odczuc brak mocy przy dodawaniu gazu. Majac 110km/h chcialem przyspieszyc na obrotomierzu mialem około jakies 2500 obrotów i przy wcisnieciu gazu auto nie przyspieszylo doslownie nic!!! :(. Ja mu dusze a tu obroty po malu spadaja.... nawet redukcja biegów nie pomogła... dopiero jak sie zatrzymalem na poboczu i go zgasilem i na nowo odpalilem wtedy bylo ok.... czego to moze byc przyczyna??

Prosze o pomoc :( z góry dzieki. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj kolego turbinę defakto regulują 2 zawory (zawór i zaworek- ja to tak nazywam). Najlepiej jakbyś sobie podjechał do jakiegoś mechanika(najlepiej znajomego) i powiedział mu żeby ci obszedł ten zaworek (można to nazwać podpięcie na krótko) i się przejedź.Jak tam tkwi problem to turbo od razu pociągnie.Jak wytłumaczysz to mechanikowi to bedzie wiedział co zrobić.

Wyeliminujesz przynajmniej tą ewentualność.

Aha i moja prywatna rada,nie czyść turbiny ani niczym tak nie psikaj (np WD 40)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!Sprawa ze spadkiem mocy rozwiazany!!!!!! :> Walniety czujnik cisnienia doladowania!!!!!!!!!!!!Wymienilem i autko chodzi jak torpeda!!!!!Pozdrawiam i Dziekuje za Pomoc!!!!!!!!!!!!!

Jak Ci pisałem odrazu sprawdź ten czujnik to wymieniłeś pół samochodu i doszedłeś do rozwiązania! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Po co pytać jak i tak robisz po swojemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...