Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Woda po odkręceniu schowka


gielda211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odkręciłem schowek w celu naprawy klamki:) Wygłuszenie schowka jest mokre a nad tym miejscem które jest mokre znajduje się jakieś urządzenie od nawiewów.

Skąd leci woda?

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 15:26_________________________________________________odświeżam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkane odpływy, nie trzeba wyciągać aku, wystarczy odkręcić mocowanie i przesunąć troche akumulator i juz dojdziesz tam paluchem żeby go zamoczyć w dziurce :decayed: Masz 2 takie otwory jakby co, drugi po drugiej stronie. Jak poodtykasz odpływy wlej na podszybie jakieś wiadro albo dwa wody i ładnie wymyj tą komore zeby wszystko z niej wypłukać, wtedy bedziesz miał pewność, że problem sie nie powtórzył za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wlewała się woda w okolicach właśnie schowka, okazało się że na wysokości filtra kabinowego pozatykały się "kanaliki" odprowadzające wodę w kierunku komory silnika. W moim przypadku wystarczyło wyjąć obudowę filtra kabinowego (trzy śrubki) i dokładnie wyczyścić okolice puszki, w której filtr się znajduje - tylko ja mam model B5 nie wiem jak jest w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wlewała się woda w okolicach właśnie schowka, okazało się że na wysokości filtra kabinowego pozatykały się "kanaliki" odprowadzające wodę w kierunku komory silnika. W moim przypadku wystarczyło wyjąć obudowę filtra kabinowego (trzy śrubki) i dokładnie wyczyścić okolice puszki, w której filtr się znajduje - tylko ja mam model B5 nie wiem jak jest w B6.

Kolego a o czym my piszemy wyżej co?? :wink4:

Właśnie o tych kanalikach o których ty mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo 2004 Ty piszesz o odpływach, które znajdują się w okolicach (pod) akumulatorem i serwem - ja na temat odpływów nic nie napisałem. Zwróciłem uwagę na miejsce w którym jest zamontowany filtr kabinowy, a on jest zupełnie w innym miejscu zamontowany niż odpływy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sprawdziłem odpływy pod akumulatorem nie jest zapchany liśćmi ani zadnymi paprochami woda mi tam nie stoi...

jesli chodzi o ten filtr kabinowy to oczywiscie moglo by tamtendy leciec ale gdyby tak bylo to te urzadzenie ktore otwiera badz zamyka obieg powietrza bylo by mokre i pewnie by sie spaliło...

Przeciscilem kolego kanaliki o ktorych mowiles i oczyscilem wszystko na około bo bylo kilka lisci... czy mozna by tam uzyc troche sylikonu?

Mam do was pytanie czy tam nie ida moze jakies przewody z płynem(tylko nie wiem jakim:) )?

Zagladalem tam wszedzie wkladalem reke wszedzie i nic nie bylo mokre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieje sie to samo co w b5 uszczelka pod obudowa filtra powietrza, uszczelnij dekarskim silikonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można dokupić uszczelki tylko koledze doradzacie kombinował z sylikonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...