Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Aha no to ET juz wiem. A jakie zawieszenie właśnie jakie springi kupić żeby auto fajnie leżało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najmniej -40 (mam takie na zbyciu) :decayed: no chyba że nie chcesz amorków zmieniać to -30 powinno być :wink4:

Wnętrze fajne tylko ogarnij lampkę w podsufitce bo troszkę brudna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tą lampe musze kupić nową. Amorki zostają narazie stare więc tylko 30mm w sumie więcej też nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem gorzej zasyfioną i zrobiłem że teraz wygląda jak nówka :naughty: a kolega dorabiał żarówki w tych dwóch bocznych miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem moduły i je zakleiłem na ciepłym kleju ale tą szybke mam brudną właśnie z tego kleju bo urwały mi sie tam w tej szybce te 2 mocowania i złapałem to na kleju musze kupić nową szybke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do lampki to ja zdrapałem tą gumę w przekrętła od szybra i całość wymyłem preparatem do czyszczenia przepustnic bo akurat miałem pod ręką... :naughty: ja też właśnie planuje na modułach ją zrobić ale nigdy nie mam czasu zamówić tego bo brałbym odrazu kpl ledów do oświetlenia rej, postojów z przodu i podświetlenia nóg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam wszystko na biało zrobione całe auto. O jaką gumę ci chodzi od szyberdachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokrętło jest pokryte taką gumą która najbardziej się brudzi. U mnie tak jak u Ciebie zaczęło powoli to schodzić... dlatego masz w niektórych miejscach takie czyste :gwizdanie: ja to zdrapałem całe i nie brudzi się już tak jak wcześniej :wink4: jak nie jest za ciemno to Ci zrobię foto jak to u mnie wyszło bo idę do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zrób.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 15:57_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303

Co sądzicie o tych springach warto je kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bankfotek.pl/image/857570.jpeg

Tak to wygląda u mnie. Z tym że od wakacji już się przybrudził troszkę włącznik lampki. Ale jakby jeszcze raz umył to funkiel nówka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje.

Niech ktoś sie wypowie na temat tych sprężyn, czy warto je kupić czy w tym stanie sie do niczego nie nadają jezdziły 6 lat po niemieckich drogach mowił ten co sprzedaje.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 17:20_________________________________________________Ciężko znalesc felge o ET35 moge kupic 40 albo 45 duzo sie bedzie roznic?[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 12:01_________________________________________________Jak myślicie jak będzie wyglądać czarny gril u mnie w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień sobie ta lampke w podsufitce, najlepiej od passata bo Twoja to juz przeszła swoje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz brał tą lampkę odemnie? bo nie wiem czy wystawiać ją na allegro :mysli:, mogę zaczekać jak coś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ci na gg ze mialem okazje kupic zawieszenie i kupilem i nie mam kasy teraz ale jak mozesz jeszcze czekać to poczekaj bylo by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ci na gg ze mialem okazje kupic zawieszenie i kupilem i nie mam kasy teraz ale jak mozesz jeszcze czekać to poczekaj bylo by super.

wiem, dostałem wiadomość, na kiedy miałbyś kaskę? jak coś to Ci ją przytrzymam jeszcze chwilę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie nie wiem bo wiesz jak to jest nie mam pracy bo juz po feriach. Pokombinuje dzisiaj moze cos na allegro sprzedam to dam ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie nie wiem bo wiesz jak to jest nie mam pracy bo juz po feriach. Pokombinuje dzisiaj moze cos na allegro sprzedam to dam ci znać.

dobra spoko, z tydzień mogę jeszcze zaczekać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...