Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze powiedziec ze wydzialem podsufitke na zywo u PUMY i efet bardzo fajny wyglada to dużo lepiej niż na zdjeciach + lampka z polifta wyglada jak w samolocie(oczywiscie sam taka tez mam:)) + kier 3-ramiena bardzo odmłodzila audika jak dojdzie fela 17 i obnizone zawieszenie bedzie cud malina :)

PUMA jak tam sprawuja sie nowe żaróweczki??

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za opinie Michał. Żarówki świecą kapitalnie ciekawe jak będzie z białymi postojami.

Opublikowano

Ja mam te żarówki tylko w H7 i soczewce i musze powiedzieć że dają radę na suchym i mokrym asfalcie :good: po zmianie lamp i żarówek aż się chce jeździć w nocy :naughty:

a jakie masz lampy po lifcie??jaka firma??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________słyszałęm ze h7 szybciej sie pala i nietanie sa...,ale dlatego lepiej moze swieca...

Mam polifty DEPO... podobno te OSRAMki mają krótką żywotność ale zależało mi na jakości a nie chodziło o pieniądze :wink4: Dałem chyba 30 zł za sztukę w sklepie :gwizdanie:

A teraz sobie przypomniałem że kumpel też ostatnio założył nightbraker-y w H4 do accenta i pięknie świecą :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie no naprawde super świecą dużo lepiej niż zwykłe. Ale teraz jest ta wersja "plus" podobno świecą dłużej. Ja narazie nie ma poliftów to jestem zadowolony. A u kumpla M.AUDI trzymią już ponad rok.[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:54_________________________________________________Wrzucam zdjęcie jak świecą Osram Night Breaker h4 U mnie

Żarówki Osram Night Breaker

2eqgw2g.jpg

Opublikowano

Bardzo fajnie podsufitka wyszła :good:

Planuję zrobić taki sam sufit jak Ty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Oświetlenia wnętrza prawie gotowe O to zdjęcia:

oqlwfn.jpg

fuyhvl.jpg

11mb229.jpg

nb1zz4.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ten carbon jest fajny :good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________dobra pokazuj te felgi i kozice :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh może jutro jak umyje troche autko. Ale koza jest to trzeba przyznać.

Opublikowano
:kox: wazne ze fela jest :kox:
Opublikowano
  • Autor

No felga zawitała teraz tylko czekać na zawieszenie i będzie dobrze.

Opublikowano

widzialem fele :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na razie jedyny xD

Opublikowano

Podsufitka super ;)

Opublikowano
  • Autor
;) Dzięki każdemu moge serdecznie polecać koszt nie aż taki wielki a wnętrze zaraz inne.
Opublikowano

a z czystej ciekawosci jaki koszt obicia sufitu ??

Opublikowano
  • Autor

Bo ja go sam robiłem ale materiał tak do 200zł nie pamiętam dokładnie bo jeszcze lampki z polifta farby itd.

Opublikowano

Efekt zaje.. :kox: Duzy plus

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz robił to służę pomocą.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________Robił ktoś może podwójny wydech w 1.6 Chodzi mi o sam końcowy żeby były 2 końcówki dzwięk silnika może być ten sam. Z drugiej strony może być troszke bardziej głośny jakiego tłumika końcowego użyć?

Opublikowano

Bo ja go sam robiłem ale materiał tak do 200zł nie pamiętam dokładnie bo jeszcze lampki z polifta farby itd.

a te czarne elementy (sloneczka itp.) to porostu pomalowane czy jak???

Opublikowano
  • Autor

Tak Poprostu pomalowane ale słupki tylnie i środkowe chce tez obić bo sie farba wyciera nawet z podkładem.[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 14:13_________________________________________________Na razie muszę przestać modzić bo mam do wymiany wszystkie tarcze i klocki bo już sie praktycznie do niczego nie nadają.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.