Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

jak C7 to tylko 3.0tfsi

cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka

Myślę, że 3.0 TDI (313PS) "wciąga " 3.0 TSI bez problemu i ten moment, 650Nm... :gwizdanie:

0-100km/h mają takie samo więc z tym wciąganiem bym nie przesadzał, a cena 313KM TDI będzie o wiele wyższa, poza tym kto co lubi, ja diesla nigdy więcej nie kupie i zdania nie zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj filmik jak 3.0 TDI 313PS wciąga 911 :gwizdanie: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić tą a5 po lifcie. Ale jak wyjdzie zobaczy się na razie trzeba b8 sprzedać aby myśleć o czym kolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić tą a5 po lifcie. Ale jak wyjdzie zobaczy się na razie trzeba b8 sprzedać aby myśleć o czym kolwiek...

trochę cenę dałeś duża tak mi się wydaję,

mojego brat B8 było wystawione w zeszły piątek i już go nie ma ale zależało mu na szybkiej sprzedaży więc nie szalał z ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę cenę dałeś duża tak mi się wydaję,

no mi tez szczęka opadła

jestem właśnie na etapie kontynuacji ubezpieczenia i wycenę mam sporo niższą

i to na serio SPORO ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DE bezwypadkowe samochody w tym wypasie i przebiegu kosztują trochę drożej (przynajmniej w lipcu więcej kosztowały) :cool1: poza tym to indywidualna sprawa sprzedającego za ile sprzedaje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to indywidualna sprawa sprzedającego za ile sprzedaje :good:

amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ,że cena jest dobra... nie sprzedam samochodu z takim przebiegiem i w takim stanie,wyposażeniem,które nie jest podstawowe za jakieś grosze... z tego roku samochody mają najechane ok.140tyś... kolega jedrekx widzę ,że siedzi w temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszę na podstawie własnych obserwacji - sprzedałem z bratem dwie B8 w ciągu miesiąca i za swoją dałem zaporową cenę ponad 80tys i odzewu prawie nie było, drugą wystawiliśmy za 63tys bo zależało nam na szybkiej sprzedaży i telefony się urywały, kupił pierwszy który przyjechał. oczywiście tak jak mówisz że za grosze nie ma sensu auta oddawać jeżeli uważasz że jest tyle warta. ciekawy jestem po prostu czy będzie zainteresowania. życzę jak najszybszej sprzedaży

a co do zakupu nowego audi polecam audi szewczyk z warszawy, mają najlepsze rabaty w kraju bo obdzwoniłem ostatnio wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była fura brata http://otomoto.pl/audi-a4-C22172166.html ?

a co tam było robione, że nie ma zaznaczonego bezwypadka ?

dokładnie ta, poszła do Katowic

błotnik tylni miała lakierowany w serwisie w AP bo baba cofała i tyłem walneła na parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoje już też poszło w nowe ręce? zawsze mnie intrygował ten samochód,głównie przez filmik na youtube :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoje już też poszło w nowe ręce? zawsze mnie intrygował ten samochód,głównie przez filmik na youtube :hi:

tak jeździ w moim rodzinnym mieście Poniatowa także będę go często widywał, choćby dziś i jutro, ale na 16 kołach i na ori zawiasie bo ze względu na stan dróg w okolicy wcześniejszy setup by nie zdał egzaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...