Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] To już prawie 4 lata .....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ori skóra na kierach jest tak sklepana, że przetrzeć ją to nie sztuka :wink4:

Opublikowano

piękne auto-lampi jakich mało na forum ale ciekawe :>

szkoda że klimy nie ma

:oklaski: :oklaski:

Opublikowano

dlaczego chcesz robic baranka pod K04 ????

Opublikowano
  • Autor

dlaczego chcesz robic baranka pod K04 ????

a jak inaczej ??? kolektor od tt ??? czy jak to kolega widzi ???

Opublikowano

dlaczego chcesz robic baranka pod K04 ????

a jak inaczej ??? kolektor od tt ??? czy jak to kolega widzi ???

K04 zewnętrznie niczym sie nie różni od K03 , podchodzi P&P :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego chcesz robic baranka pod K04 ????

a jak inaczej ??? kolektor od tt ??? czy jak to kolega widzi ???

nie zaglebialem sie jeszcze w temat bo modyfikacje te sa planowane przed nastepnym sezonie letnim. sugerujesz ze montaz baranka nic nie da ???

bo chcialem za jednym zamachem zrezac caly wydech od a do z

K04 zewnętrznie niczym sie nie różni od K03 , podchodzi P&P :wink4:

Opublikowano

nie zaglebialem sie jeszcze w temat bo modyfikacje te sa planowane przed nastepnym sezonie letnim. sugerujesz ze montaz baranka nic nie da ???

bo chcialem za jednym zamachem zrezac caly wydech od a do z

nie wiem czy baranek coś da pod K04 , wiem ze wiekszość wkłada tą turbine pod seryjny kolektor

wydech mozesz rezać , nic nie stoi na przeszkodzie :good:

Mam DP na sprzedaż jesli byś chciał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam DP na sprzedaż jesli byś chciał :wink4:

ja bym wszystko chcial :decayed: , dawaj foty na pw i cene

Opublikowano

Tak wygląda , to po prawej , cena na PW :wink4:

dsc00079rm.jpg

Opublikowano

wszystko pieknie,lampy rzecz gustu.Generalnie ostatnio choruje na takie fele.Tzn czrne maty do srebrnego autka.

Opublikowano
  • Autor

wszystko pieknie,lampy rzecz gustu.Generalnie ostatnio choruje na takie fele.Tzn czrne maty do srebrnego autka.

daja rade , diametralnie zmieniły charakter i całokształt auta . 2 dni pracy i kolorek zmieniony.

Opublikowano

skora :kox: chce takie cos do siebie tylko ze na odwrot boki czarne a srodek bialy :) gdzie robiles i jakie koszta moze byc PW jestem ze Szczecinia wiec do Swinoujscia nie ma problemu podjechac

Opublikowano
  • Autor

skora :kox: chce takie cos do siebie tylko ze na odwrot boki czarne a srodek bialy :) gdzie robiles i jakie koszta moze byc PW jestem ze Szczecinia wiec do Swinoujscia nie ma problemu podjechac

wpadaj śmiało, na pw podeśle ci jutro namiary na tapicerów , na co dzień chłopaki sa dostępni w firmie przy ulicy grunwaldzkiej w Świnoujściu.powołaj sie oczywiście na a4 klub.Maja juz za soba konkretne, grube projekty , wszystko ci pokażą i na pewno sie dogadacie .naprawde polecam !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.