Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po nocy akumulator padł... Wymiana!!!


Gość Goodspit

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po nocy spotkała mnie przykra niespodzianka bo nie mogłem odpalić mojej A4 :( Okazało się że padł akumulator i kompletnie nie wiem co mogło doprowadzić go do takiego stanu... Nigdy wcześniej nie dawał najmniejszych oznak, nawet zimą w największe mrozy. Ostatnio zrobiłem długą trasę to powinien być dobrze doładowany...

Już sam nie wiem więc może ktoś mi podpowie co się mogło stać?

Tak sobie myślę że jak wczoraj myłem go, a mam troszkę przytkane odpływy, to może woda zaleciała na aku i małe zwarcie się zrobiło? Ale czy aż do tego stopnia by mi go rozwaliło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sie skonczyl i tyle. Wieczne nie sa. Kupisz nowy to podjedz gdzies na sprawdzenie ladowania i czy nie masz za duzego poboru jak wszystko wylaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wody na akumulatorze mu nie zaszkodzi ale faktycznie warto sprawdzić ładowanie.

Na nie,ale w tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień nie było problemów najmniejszych a dziś znowu psikus :kwasny:

Dziwnie się składa że tydzień temu po myciu a dzisiaj nie odpalił po wczorajszej ulewie, ewidentnie przyczyną jest woda i tak się tylko zastanawiam gdzie zacieka???

Mam pewne podejrzenia ale nie będę pisał żeby nic nikomu nie sugerować ;)

Tak więc może komuś się już coś takiego przytrafiło, albo może ktoś ma jakiś pomysł bo taka sytuacja mi się wcale nie podoba abym się musiał deszczu lękać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem ze po umyciu auta na akmulatorze i komputerze stala woda mysle ze dostaje sie przez kratki przy splywie z szyby wypadalo by zabezpieczyc aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie macie moze tego splywu zatkanego pod serwem?ja go odetkalem i nie mam juz wody. a raz mialem sytuacje ze z dnia na dzien akumulator padl, wiec wszystko mozliwe.ladowanie mialem dobre, ale to byla wina aku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będąc na przeglądzie poprosiłem o sprawdzenie akumulatora i okazało się że raczej należałoby pomyśleć o nowym, tak więc nie czekając na mróz i brak możliwości odpalenia pewnego ranka chcę wymienić jak najszybciej - tylko teraz pytanko - jaki akumulator polecacie? I ew. gdzie kupić w trójmieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...