Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nakladki na ranty blotników


1977andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przydarzyła mi sie mala obcierka na rancie tylnego błotniku. Pomyślałem wiec, ze może warto sie zabezpieczyć na przyszłość i nałożyć jakieś nakładki na ranty błotników. Wiem, ze może nie doda to autku uroku ale zabezpieczy przed drobnymi acz denerwującymi uszkodzeniami. Czy może ktoś montował u siebie jakieś godne polecenia nakładki?

Jak na razie znalazłem cos takiego ale tylko do wersji B5 i nie za specjalnie piękne:

http://www.tuning-zone.pl/x_C_Dz__PD_64610028__PND_64610025__LL_9.html

lub

http://www.tuning1.com/info,5934

Zamierzam tez założyć osłony na ranty drzwi, które juz zakupiłem. Myślę, ze przy czarnym kolorze nadwozia będzie to jeszcze jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Sam nie jestem przekonany do takich nakladek. A co myslicie o folii ochronnej. Np. Toyota stosuje je w swoich autach, widzialem tez na Passacie.

http://www.foliatec.com.pl/ochronne.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie śmiało montuj te chromowane osłony na nadkola na drzwi może jeszcze brewki na lampy dostaniesz aaa i nie zapomnij na głowe sobie założyć zima idzie możesz jakąś przycierke zaliczyć

i nie zapomnij obszernej galerii fotek zrobić i wstawić na forum

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki to tragedia :gwizdanie:

Najlepiej cały samochód obkleić tą folią, tak na wszelki wypadek a w środku zamontować pokrowce na siedzenia i kierownice, żeby się przypadkiem nie ubrudziły. A i autem wyjeżdżać tylko w niedzielę do kościoła.

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste te nakładki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kolego na obcierke nic nie pomoże- jak będziesz miał nakładki na nadkola to zderzakiem zatrzesz itp.

Tak na narginesie powiem tylko że takie folie zabezpieczające były w Toyocie mojej Siostry-jak zatarła sopiero zauważyłem-folia zdarta a podspodem lakier nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki to pomyłka :wink4:

Swoją drogą podziwiam ludzi typu..kupic nakładki na ranty co by się nie obcierały, pokrowce na fotele co by się tapicera nie ciuchała, gumoleon na kierę co by się skóra nie powycierała.. nie jeździc żeby się nie zużył :naughty: Idealnie trafic furę od takiej osoby :D

Powiem tak..naklejki bezbarwne dają radę..mój ojciec ma w pasku takie coś seryjnie chyba i nie rzuca się nawet w oczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki to pomyłka :wink4:

Swoją drogą podziwiam ludzi typu..kupic nakładki na ranty co by się nie obcierały, pokrowce na fotele co by się tapicera nie ciuchała, gumoleon na kierę co by się skóra nie powycierała.. nie jeździc żeby się nie zużył :naughty: Idealnie trafic furę od takiej osoby :D

Powiem tak..naklejki bezbarwne dają radę..mój ojciec ma w pasku takie coś seryjnie chyba i nie rzuca się nawet w oczy :wink4:

takie coś robią ludzie pokroju tych co jak kupią nowy TV to trzymają pilota w woreczku foliowym :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...