Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - ESP


ckomorow

Rekomendowane odpowiedzi

Włącznika nie ma ESP. Mam tylko włącznik ASR. Kontrolki to raczej nie mam, ale mam podobno deskę rozdzielczą do wymiany....

No to masz ASR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzę. :kwasny:

Nie ma co sprawdzac masz takie samo autko jak ja - w tych modelach z tego rocznika byly montowane albo ESP albo ASR - nigdy razem. Jesli masz Przycisk ASR to masz tylko ASR!! :confused4: tez chcialbym miec ESP ale zycie nie jest dla nas laskawe... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ESP to zwiara się w nim i ASR. Oba systemy to kontrola trakcji - sprzedawcy często tak to nazywają - ale jedno tyczy się tylko przyspieszania (ASR) a drugie przyspieszania i kontroli poślizgu bocznego (ESP). NIezależenie jaki system mamy w Audi są one wyłączalne przyciskiem o odpowiednim oznaczeniu.

A ckomorowi polecam pstryknąc fotkę naklejce w bagażniku lub jak masz książkę serwisową (tam też jest taka naklejka) i rozszyfrowanie sobie kodów wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca zapewniał mnie że jest ESP i podobna działa cały czas i nie da sie wyłączyć. :confused4:

to udaj się do niego po reklamację... :P

ESP to trochę więcej niż ASR.

Sprawdzić działanie możesz na jakimś luźnym podłożu - pedał w podłogę, auto może tracić przyczepność ,ale ASR ma to redukować (będzie wtedy mrugać kontrolka w licznikach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ESP to zwiara się w nim i ASR. Oba systemy to kontrola trakcji - sprzedawcy często tak to nazywają - ale jedno tyczy się tylko przyspieszania (ASR) a drugie przyspieszania i kontroli poślizgu bocznego (ESP). NIezależenie jaki system mamy w Audi są one wyłączalne przyciskiem o odpowiednim oznaczeniu.

A ckomorowi polecam pstryknąc fotkę naklejce w bagażniku lub jak masz książkę serwisową (tam też jest taka naklejka) i rozszyfrowanie sobie kodów wyposażenia.

tak zrobię. Dziękuje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...