Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Remik a jakiej produkcji te opony,jaki kraj?

Opublikowano

W B6 były następujące pakiety:

- S line

- Ambition

- Styl

- Styl Plus

- Bagażnik

- Schowek

- Elektronika

- Połysk

- Oświetlenie

Ambition to moim zdaniem to co błędnie jest nazywane "Sport". W jego skład wchodzą:

- 5 lub 6-ramienne felgi 17"

- zawieszenie 1BE

- sportowe siedzenia z regulacją odcinka lędźwiowego

- sportowa skórzana 3-ramienna kierownica

Kod wyposażenia dla Ambition to WSP (nie ma go na wlepie - dlatego pytałem o pełną listę).

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Bartek :hi:

Remik a jakiej produkcji te opony,jaki kraj?

Nie wiem :wink4: pytalem o te opony na forum przed zakupem i cisza...

wiec wglad :cool1:na ranking, widzialem nie raz na torach itp. do tego cena :good:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270710272585&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

tu przynajmniej 200zl drozej na szt. :gwizdanie:

http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/avon-zz3-235-35r19-91-y.html

Opublikowano

hehe masz opony Brytyjskie :decayed: ja mam od narkomanow- Holenderskie

Opublikowano
  • Autor

Opony brytyjskie heh i brytyjska zima :naughty:

rrrrrrrrrrrrrrrrrv.jpg

55949907.jpg

85896450.jpg

Opublikowano

Fajne foty :good:

Opublikowano

elegancko wyglada :good: juz czarniej sie chyba nie da :gwizdanie:

u was to tam wiosna juz a u mnie jeszcze snieg lezy :disgust:

Opublikowano
  • Autor

to w odp. rozmiar bo lepiej widac caloksztalt jak sie stopniowo zoom podkreca :decayed:

rrrrrrrrrrrrrrrrrv.jpg

096a.th.jpg087dl.th.jpglklk.th.jpg048jkliljkh.th.jpghmmaz.th.jpghvgv.th.jpgrtyty.th.jpg

Opublikowano

Super foty i czarnuch :good:

Opublikowano

No super, tylko zrób te tylne hamulce :P Bo wygląda jak by ich nie było w porównaniu do przednich

Opublikowano

Remik przy Twoim black edition musisz jeszcze wywalić zamek z drzwi bo szpeci :wink4:

Opublikowano

Flyer pomylił się w dwóch kwestiach...

1. S line wychodził zarówno z zawieszeniem 1BE jak i 1BV. Dla przykładu Sportpakiet (bez plusa) miał zawieszenie 1BE - Sportpakiet plus ma 1BV. Natomiast pierwsza wersja S line (przed podziałem w 2004 roku) miała tylko zawieszenie 1BV. W nadwoziu B7 obowiązuje podział zapoczątkowany w B6 (tak samo - Exterieur, Sportpakiet i Sportpakiet Plus - skład pakietów rózni się tylko nieznacznie).

2. Nie ma czegoś takiego jak "Pakiet Sport" w nadwoziu B6.

dlatego wlasnie napisalem o tym, ze nie jestem pewien, czy cos takiego w ogole jest ;)

btw, wydaje mi sie, ze do roku modelowego 2003 sline zawsze mial 1BV :mysli:

Opublikowano

btw, wydaje mi sie, ze do roku modelowego 2003 sline zawsze mial 1BV :mysli:

Tak właśnie jest - dopiero jak w 2004 podzielili S line na zwykły i plus, tańszy wariant dostał zawiechę 1BE.

Opublikowano

No super, tylko zrób te tylne hamulce :P Bo wygląda jak by ich nie było w porównaniu do przednich

tak czytam, czytam i sie zastanawim kiedy Mlody odpuscisz juz Remikowi :mysli:

:polew:

Opublikowano

No super, tylko zrób te tylne hamulce :P Bo wygląda jak by ich nie było w porównaniu do przednich

tak czytam, czytam i sie zastanawim kiedy Mlody odpuscisz juz Remikowi :mysli:

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Właśnie - ciśniesz mu i ciśniesz...

Opublikowano

Nie cisne nie cisne :D Nie przesadzajcie haha, dobra no nic zero komentarzy juz, piekna fura Remik, nic juz nie rob!! Super jest, no i pod zadnym pozorem nie wkladaj wiekszych tarcz z tylu :evil:

Opublikowano
  • Autor

heh " wiecznie niezadowolony " :decayed:

tarcze beda wieksze z tylu i mialy byc juz wczesniej 330 :hi: jak wiesz :naughty:

zmiana na delikatnie wieksze nie zrobi praktycznie roznicy wizualnie :cool1:

wiec musze trafic dobry tyl od S4 B6/B7 a to nie jest takie proste jak sam wiesz... [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:18_________________________________________________

Fajne foty :good:

zrob jeszcze fotki wnetrza :)

:cool1:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.330[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:21_________________________________________________choc wew. nie mam takiego szalu jak u Ciebie Grzesiek

moze, kiedys :>

Opublikowano

środek to troche styrany :) a no i zegary w kolor.. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.