Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO


Maxx1979

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Maxx1979 za porady damy rade napewno :hi: przynajmniej ja sobie z tym poradze :gwizdanie: tez mam alpinke tyle ze starsza :kox:

Czekam na zdjęcia z postępu prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maxx1979 za porady damy rade napewno :hi: przynajmniej ja sobie z tym poradze :gwizdanie: tez mam alpinke tyle ze starsza :kox:

Czekam na zdjęcia z postępu prac :)

Zrobie napewno tylko w moim zadopiastym miescie kawalka alu znalezc nie moge :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak tu piszesz. Narodził sie problem ponieważ radio sie trzyna na takich plasticzkach które obciołeś w trzymakach"[]". To powoduje że radio mi wpada do środka. Jak rozwiązłeś ten problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak tu piszesz. Narodził sie problem ponieważ radio sie trzyna na takich plasticzkach które obciołeś w trzymakach"[]". To powoduje że radio mi wpada do środka. Jak rozwiązłeś ten problem??

Widocznie masz ramke nie zamocowana porzadnie... radio powinno byc osadzone w tzw polkieszeni a polkieszen sie montuje zagniatajac w niej takie trojkaciki i wtedy sie trzyma tak jak ustawisz i po problemie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co piszesz. Pytanie moje dotyczyło innej kwestii. Niech sam założyciel sie wypowie bo pytanie jest do niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co piszesz. Pytanie moje dotyczyło innej kwestii. Niech sam założyciel sie wypowie bo pytanie jest do niego :decayed:

arre ma racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co piszesz. Pytanie moje dotyczyło innej kwestii. Niech sam założyciel sie wypowie bo pytanie jest do niego :decayed:

arre ma racje

Dzieki Maxx1979 :cool1: wiem jak z radyjkiem jest bo tez mam te plastiki badziewne po bokach i lataja dziady a radio sztywne w polkieszeni tak jak sobie ustawilem... :gwizdanie:

Co do mojego rezanka rameczki to znalazlem juz odpowiedni kawalek alu jest zreszta na allegro bo w moim miescie tylko 3mm jest

Bedzie chwila to wezme sie za rezanie i umieszcze fotki co i jak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec sprawdzaja sie słowa wypowiedziane w tym klubie ze najwiekszym wrogiem auta jest poprzedni właściciel. Ja mam wycięte do o koła.Radio mi sie trzymało (mam półkieszeń) na tych wąsach tylko. Jutro pokąbinuje. dzieki Wam za info

lekko z modziłem twój projekt :naughty: (Zobaczymy jak wyjdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko z modziłem twój projekt :naughty: (Zobaczymy jak wyjdzie)

Kolego opisz co zmodziles i daj foteczki jak mozesz ... napewno bedzie to pomocne innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem tak miałem tez skife z tym aluminium. Kolega produkuje reklamy na budynki i takie tam. Zaproponował żebym użył 5 mm plexi bo ma cos podobnego w bmw zrobione i trzyma git. Tyle tylko że ma maszyne i mi to wyciął pod wymiar. Jak mi sie uda do kupy to złożyc dam foty :decayed:

[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 23:05_________________________________________________tak jak obiecałem :

- zestaw "ramkowy a'la maxx"

dscn11541.th.jpg

- plastiki odcięte z trzymaków użyłem jako dystans radia jak w oryginale (kazdy zrobi jak uważa)

dscn11571.th.jpg

- przyklejone do plexi 5mm, zmatowane i pomalowane (podkład i czarny mat)

dscn11581.th.jpg

dscn11591.th.jpg

dscn11621.th.jpg

- finalnie wygląda tak. Maxx1979 miał racje ramka musi być dostosowana do radia. Musze jeszcze troche poprawić ale już mi sie podoba mam nadzieje że te zdjecia coś pomogą innym rezaczą:)

dscn11681.th.jpg

Maxx1979 pomysł i porada perfect. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- finalnie wygląda tak. Maxx1979 miał racje ramka musi być dostosowana do radia. Musze jeszcze troche poprawić ale już mi sie podoba mam nadzieje że te zdjecia coś pomogą innym rezaczą:)

Dzieki wielkie OnasiS za fajne foteczki :notworthy:

nie wiem teraz w czym rezac czy w alu czy w plexi ale chyba wypadnie na plexi bo latwiej obrabiac chociaz z tym kolorkiem Twoim to tak wyszlo troszke blado :mysli: moze to wina malowania? ale efekt koncowy i tak super :hi:

ps. pol kieszen sobie jeszcze dobrze zagnij i bedzie gicio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że kolor wyszedł identycznie jak panel. Robiłem z lampą może dlatego. Ramka zagieta:) Do jakiego radia bedziesz rezał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że kolor wyszedł identycznie jak panel. Robiłem z lampą może dlatego. Ramka zagieta:) Do jakiego radia bedziesz rezał??

Mozliwe ze przez lampe i inaczje plexe naswietlilo

Rezanko do alpinki oczywiscie tylko inny model niz Twoja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie że inny model :decayed: ten jest już ze mna ponad 4 lata. Mam jeszcze jedna ramke bo wyciołem sobie dwie na zapas jak chcesz to możemy sie dogadac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie produkuje tych ramek bo zabardzo niemam gdzie. Niewiem ile kolega za to by wziął. Jak by było duze zainteresowanie to moge spytac niema problemu :decayed:

A ta mi została na zapas. Jak ktos chce to na priv za tyle co ja zapłaciłem plus koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra temacik widze ucichl wiec wskrzeszam ;P dlaczego? bo sam wyrezalem i chce pokazac jeszcze inna wersje...

Mialem robic z alu ale padlo na plexi z uwagi na latwosc obrobki

Ale padlo na plexi jeszcze inna mianowicie mozna dostac czarny mat...

Jak to wyglada? juz wrzucam fotki...

Material:

material.jpg

Przymiarki:

przymiarki.jpg

Rameczka:

rameczka.jpg

Efekt prawie koncowy:

efekt_koncowy.jpg

Dlaczego prawie koncowy? Bo zostalo mi jeszcze ustawienie dobrze polkieszeni i doklejenie do ramki czegos co by powodowalo ze bedzie idealnie rowno siedziec w otworze i nie wpadac do srodka - tzn do srodka nie wpada bo sztywno siedzi ale by wchodzila tylko na rowna glebokosc :kox: chyba tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, nawet faktura plastiku ma podobą chropowatość jak przyciski , szkoda tylko że radio takie srebrne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...