Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO


Maxx1979

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to bedzie dobre rozwiązanie dla tej plexi meczyć ją papierem :mysli:

Został ci wycięty środek z ramki ? zrób najpierw próbe na tym kawałku , moim zdaniem lepiej jak środkowa konsola jest jednolita nie różni się chropowatością ale gusty są różne,

tylko czy ktoś się w końcu zmobilizuje i zrobi ramke z alu ? z plexi jest tak że jak przyjdzie lato i będzie w aucie +50 to plastiki lubią się wyginać i pękać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moim zdaniem lepiej jak środkowa konsola jest jednolita nie różni się chropowatością ale gusty są różne,

tylko czy ktoś się w końcu zmobilizuje i zrobi ramke z alu ? z plexi jest tak że jak przyjdzie lato i będzie w aucie +50 to plastiki lubią się wyginać i pękać :wink4:

He he Maxx1979 Ty jestes moim guru jesli chodzi o ta rameczke... ale powiem Ci ze ta plexi chropowatosc ma praktycznie identyczna zreszta Kowi87 ma plexi ode mnie wiec pewnie potwierdzi...

Co do +50 to sie zobaczy gosc od ktorego bralem ten material reklamy robi i na sloncu juz widzialem ta plexe i nie pekala :mysli:

Tak czy siak Twoje rezanko z alu i tak najlepsze tyle ze ciutke roboty wiecej i koszt wiekszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no temperatura tam nie zwojuje dużo :cool1: odbarwić tez to sie nie bedzie bo plexa w 100% czarna pozatym dosć sztywne to jest, ja mam na wcisk zamontowane nigdzie to nie jest przyklejone, a co do faktury w rzeczywistosci bardzo nie odbiega wyglądem w normalnym świetle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Panowie sesja w toku a wy tu takie pomysły dajecie :angry: i trzeba jutro do praktikera jechać i działać, a kto egzaminy zda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Panowie sesja w toku a wy tu takie pomysły dajecie :angry: i trzeba jutro do praktikera jechać i działać, a kto egzaminy zda?

Dasz se rade są terminy poprawkowe :decayed:

:polew: :polew:

a tak poważnie to godzinka roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczcie walczcie , czekam na relacje z montażu radia 2din jakiegoś nie dedykowaniego do audi, najlepiej z navi dvd i innymi wodotryskami + ręcznie wycięta i dopasowana ramka przednia alu,

już takie oglądałem ale przydała by się jakaś nowa relacja z zabudowy jak by któryś myślał o zmianie radia

albo zróbcie VT kokpitu jak by się coś takiego wpasowało :cool1:

alpineines900r7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Panowie sesja w toku a wy tu takie pomysły dajecie :angry: i trzeba jutro do praktikera jechać i działać, a kto egzaminy zda?

Dokladnie tak jak Kowi87 mowi godzinka roboty jak dobra plexe MATOWA dostaniesz ;)

Maxx1979 ehh pomarzyc mozna nic nie kosztuje... :slina: musial bym szyby z kwasiaka odrazu porobic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejsciowke kupisz na allegro... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rameczke z alu czy z plexiglasu? :mysli: jesli chodzi o plexiglas czarny jestem w stanie zalatwic i dociac wg mojej tak jak koledze Kowi-emu... jednak otworek pod radio trzeba wyciac sobie samemu - same rozmiary-wymiary radia nie starcza trzeba sobie to samemu dopasowac... a plexiglas obrabia sie nozykiem wiec to 5-10 minut roboty :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxx1979 no fakt z cena przegieli... ciekawe tez czy wymiary sie zgadzaja :mysli: ... ogolnie jak dla mnie przegiecie... zreszta teraz jest ta folia taka carbononasladowcza... mozna przykleic i tez bedzie taki efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxx1979 no fakt z cena przegieli... ciekawe tez czy wymiary sie zgadzaja :mysli: ... ogolnie jak dla mnie przegiecie... zreszta teraz jest ta folia taka carbononasladowcza... mozna przykleic i tez bedzie taki efekt ;)

Wymiary zewnętrzne ramki są takie same w Audi TT co w A4, montowali te same oryginalnie radia

tylko środkowy otwór może się różnić dla poszczególnych modeli radioodtwarzaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial chwile to to sobie zwymiaruje bo fajny dali schemacik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest zamknięty, więc wrzucę fotkę, jak to u mnie wygląda. Ramka z Ali, reklamują do innego modelu Audi, ale ryzyk–fizyk ;) Generalnie siedzi luźno, dlatego ten zdejmowany panel od radia jest owinięty taśmą piankową. Nic nie lata, nie wibruje, czerń idealnie zgrana z kolorem ramki konsoli – słowem wygląda lepiej niż te dwa pipki udające adapter ramki po bokach z Allegro.

 

IMG_3375-2.thumb.jpg.c0362d509b515dbac906445396a03f77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...