Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO póki co to ja po kosztach musze pójść :gwizdanie:

na wkład do auta sporo potrzebuję a aktualnie biedny student jestem :naughty:

ale pomalutku będzie robione :hi:

Jak to mówią pomalutku ale ważne by dojść do celu :naughty::good:

Ok bo tu już mnie vipy zaczęły atakować to wszystko umieściłem w 1 poście aby wyglądało przejrzyście i miało ręce i nogi :wink4::decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:42_________________________________________________Panowie audiola ma nie tylko na celu cieszyć oko swoim wyglądem i sprawiać przyjemność z jazdy ale też pomagać biednym w łatwy sposób :decayed:

Poprzedniej zimy zaproponowałem jednemu panu z pod biedronki który wołał :rant: :ranting1: na mnie 2zł, także dałem mu miotełkę i kazałem mu działać to ładnie mi odśnieżył auto w co zamian dostał na 2 VIPY każdy ponad 7% z biedronki :kox: :kox: :kox::polew:

5c685732583fca79m.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah :polew: czyl działasz w akcji charytatywnej ! :cool1:

swoją drogą to za odśnieżenie takiej fury On Tobie powinien zapłacić :kox:

Dobra akcja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo w Krakowie jest znany z różnych pozytywnych inicjatyw :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/krakowskie_assistance-t60024.0.html - macie przykład jak to raz sprawdzał szybkość i sprawność działania Krakowskiego Assistance... Dla podtrzymania realizmu i dramaturgi całej sytuacji próbował nawet o filar wiaduktu zahaczyć... Brakło dosłownie kilku milimetrów...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo w Krakowie jest znany z różnych pozytywnych inicjatyw :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/krakowskie_assistance-t60024.0.html - macie przykład jak to raz sprawdzał szybkość i sprawność działania Krakowskiego Assistance... Dla podtrzymania realizmu i dramaturgi całej sytuacji próbował nawet o filar wiaduktu zahaczyć... Brakło dosłownie kilku milimetrów...

:decayed:

jarko to przypomniałeś szybki Krakowski Assistance, tylko najlepsze było że jeden robił a wszyscy patrzyli a nawet jeden spał na stojąco :kox::polew:

Blisko było dosłownie milimetry :gwizdanie:

0e63568b839b2628m.jpg

33a9d5e9e7d0afabm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO póki co to ja po kosztach musze pójść :gwizdanie:

na wkład do auta sporo potrzebuję a aktualnie biedny student jestem :naughty:

ale pomalutku będzie robione :hi:

Jak to mówią pomalutku ale ważne by do dojść do celu :naughty::good:

Ok bo tu już mnie vipy zaczęły atakować to wszystko umieściłem w 1 poście aby wyglądało przejrzyście i miało ręce i nogi :wink4::decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:42_________________________________________________Panowie audiola ma nie tylko na celu cieszyć oko swoim wyglądem i sprawiać przyjemność z jazdy ale też pomagać biednym w łatwy sposób :decayed:

Poprzedniej zimy zaproponowałem jednemu panu z pod biedronki który wołał :rant: :ranting1: na mnie 2zł, także dałem mu miotełkę i kazałem mu działać to ładnie mi odśnieżył auto w co zamian dostał na 2 VIPY każdy ponad 7% z biedronki :kox: :kox: :kox::polew:

5c685732583fca79m.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Pablo to troszke malo mu zaplaciles bo za odsniezanie cena jest ok 7zl za metr kawdratowy a audica ma przynajmniej ze 4 m wiec go wykorzystales :polew: musisz mu dolac ruznice na konto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO póki co to ja po kosztach musze pójść :gwizdanie:

na wkład do auta sporo potrzebuję a aktualnie biedny student jestem :naughty:

ale pomalutku będzie robione :hi:

Jak to mówią pomalutku ale ważne by do dojść do celu :naughty::good:

Ok bo tu już mnie vipy zaczęły atakować to wszystko umieściłem w 1 poście aby wyglądało przejrzyście i miało ręce i nogi :wink4::decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:42_________________________________________________Panowie audiola ma nie tylko na celu cieszyć oko swoim wyglądem i sprawiać przyjemność z jazdy ale też pomagać biednym w łatwy sposób :decayed:

Poprzedniej zimy zaproponowałem jednemu panu z pod biedronki który wołał :rant: :ranting1: na mnie 2zł, także dałem mu miotełkę i kazałem mu działać to ładnie mi odśnieżył auto w co zamian dostał na 2 VIPY każdy ponad 7% z biedronki :kox: :kox: :kox::polew:

5c685732583fca79m.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Pablo to troszke malo mu zaplaciles bo za odsniezanie cena jest ok 7zl za metr kawdratowy a audica ma przynajmniej ze 4 m wiec go wykorzystales :polew: musisz mu dolac ruznice na konto :kox:

Najważniejsze że dostał 2 upragnione złote Vipy :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwaliście taki fajny plac do drifftu?? :kox:PABLO co ty byś tak poszedł w te filary czy ktoś inny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima! :D hah

Spoko miejscówka ale u nas jest lotnisko baardzo duże i w cholere jest miejsca na dodatek jest górka jak by ktoś chciał lecieć A4ką "na Małysza" :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 22:39_________________________________________________

Gdzie dorwaliście taki fajny plac do drifftu?? :kox:PABLO co ty byś tak poszedł w te filary czy ktoś inny???

Tak to ja byłem i o milimetry uratowałem audiole od wielkiego boom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiosna tuż tuż ;d u mnie pięknie słońce świeci ;d śniegu ubywa tak więc zbliża się czas modów :kox:

Dokładnie :kox:

U nas ubywa śnieg i chciało by się powiedzieć że można zmieniać felunek ale nie ma sensu bo zaraz trzeba by było spowrotem założyć 16" z zimówkami bo zima lubi wracać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczasz tym syrene alarmu. Na przyszlosc :szukaj:

Moja A4 nie jest dzialem do zadawania wszelkich mozliwych pytan.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...