Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

z 14" możesz mieć problem u mnie alu 15" ledwo co wchodzi a mamy taki sam rozmiar tarcz :)

288mm :mysli:

Żartowałem z tymi 14kami :naughty:

Ale nie powiem bo wrócił za***isty komfort i tam gdzie zwalniałem i zaciskałem zęby to teraz zapier aż miło i nic mnie nie obchodzi :D

A audica odżyła znowu jak by program doszedł :decayed:

Także spalanie spadło, jazda wieczorową porą i wyszło 8,9 po mieście :kox:

Idzie ktoś ze mną na jazdę próbną :kox::decayed: => http://moto.onet.pl/219718,7812999,2,zdjecie.html?node=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzieki za info na temat szybek. no pasuje mi to zrobic bo ja mam to fatalnie zrobione przez poprzedniego własciciela i musze to poprawic i wszystkie dac w folie zeby byla kompozycja:)no jestem juz chwile na forum ale nie udało mi sie jeszcze byc na spocie :embarrassed::wallbash: ale jak bede w kraju to napewno podjade na jakiegos spocika:) dzieki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo PABLO nie ma czasu :wink4: i kasy ;(

Ostatnio nie modzę bo musiałem ubezpieczenie zapłacić i przegląd zrobić i trochę mnie pociągnęło z portfela :angry:

Najbliższy mod to będzie grill od RS4 który czeka i czeka na mnie :)

Ostatnio z tyłu klocki ATE zapodałem bo stare się na pół rozleciały :decayed:

Po zimie muszę kupić nową zawieche bo amory są już wyjeb^^e i najlepiej to kupił bym gwint z regulacją twardości bo jak zwowu włożę 19tki na to zawieszenie co mam to znowu będzie emerycka jazda (czyt. lans pełną gębą :polew:)

A co do modów to chciałbym jeszcze zapodać zderzak od S4 i takie kubły co miałem do kupienia ale uciekły w opisany sposób kilka stron wcześniej, i więcej już nie będzie bo zamierzam sprzedać A4 w nadchodzącym roku i też znaleźć lepszą pracę to wtedy będzie można modzić B6/7 :>

Nie wiem czy nie sprzedam 19tki i kupię inny model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę że też planujesz zakupić grilla od rs4 :P ale powiem Ci szczerze że dzisiaj udało mi się zamienić z sąsiadem na grille ja mu oddałem mój stary przed liftowny a on mi dał od rs'y :D i to się nazywa udany układ :D ale widzę że wszyscy chcą teraz sprzedawać swoje b5 ja chciałem swoją sprzedać ale niestety nie było na nią chętnych tak więc pozostaje w domu i oddaje ją dziewczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę że też planujesz zakupić grilla od rs4 :P ale powiem Ci szczerze że dzisiaj udało mi się zamienić z sąsiadem na grille ja mu oddałem mój stary przed liftowny a on mi dał od rs'y :D i to się nazywa udany układ :D ale widzę że wszyscy chcą teraz sprzedawać swoje b5 ja chciałem swoją sprzedać ale niestety nie było na nią chętnych tak więc pozostaje w domu i oddaje ją dziewczynie

Lepszego układu już nie mogłeś ogarnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita a4, dzięki za wiadomość, uwielbiam takie czarne,tajemnicze samochody, a nadwozie b5 uważam za jedno z ładniejszych :). Super zmiany, niech Ci nadal dobrze służy (ba! właściciel ją tak dopieścił to MUSI :) )

Ps Na coś podobnego, a prawie identycznego poluję. Pozdrawiam, 10/10 ocena a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita a4, dzięki za wiadomość, uwielbiam takie czarne,tajemnicze samochody, a nadwozie b5 uważam za jedno z ładniejszych :). Super zmiany, niech Ci nadal dobrze służy (ba! właściciel ją tak dopieścił to MUSI :) )

Ps Na coś podobnego, a prawie identycznego poluję. Pozdrawiam, 10/10 ocena a4.

Dlatego wiesz już jak wygląda A4 na takim setupie :)

Dziękuje za miłe słowa :notworthy:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 00:52_________________________________________________Dodałem w 1 poście tablice z nickiem z forum aby ktoś nie szukał tego w całym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie zderzaka na rs to bedzie :decayed: a co do zmiany felg nie myślałeś o bbs rs4 b5 czarnych? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie zderzaka na rs to bedzie :decayed: a co do zmiany felg nie myślałeś o bbs rs4 b5 czarnych? :naughty:

Nie planuje zmiany zderzaka od RS bo trzeba by było przerabiać, tylko od S4, jak sprzedam 19"ki to pomyślimy nad wzorem :cool1:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:56_________________________________________________

Pablo sprzedam ci moje 18 :decayed:

Dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co kiedy się ścigamy ?? :kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:59_________________________________________________gdzie ci zrobić wstyd u mnie na wiosce czy u ciebie?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co kiedy się ścigamy ?? :kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:59_________________________________________________gdzie ci zrobić wstyd u mnie na wiosce czy u ciebie?? :polew:

Przyjedź na spota to dostaniesz baty :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...