Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Murcielago lp670-4 SV


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie najnowsze bo na tamten rok ale za to najszybsze Lambo :slina:

Włoska marka Lamborghini szykuje powrót starej nazwy SuperVeloce. 14 lat po przedstawieniu Diablo SV, na targach samochodowych w Genewie prezentuje nowe Murcielago LP 670-4 SuperVeloce.

Dzięki zastosowaniu szeregu elementów wykonanych z lekkich materiałów, udało się zredukować masę własną standardowej wersji o 100 kg. Pojawiło się m.in. włókno węglowe, które znajdziemy w spoilerze zderzaka przedniego, dyfuzorze zderzaka tylnego, jak również w spoilerze umieszczonym na klapie.

Pod tylną pokrywą kryje się potężny, 6,5-litrowy motor V12 rozwijający 670 KM oraz 660 Nm. Wg danych Lamborghini, auto przyspiesza do pierwszej „setki” w czasie 3,2 sekundy i przestaje zwiększać prędkość przy 342 km/h. Napęd przenoszony jest rzecz jasna na wszystkie koła za pośrednictwem automatycznej przekładni e-gear lub 6-stopniowej skrzyni manualnej.

Ostre rysy pojazdu przywołują na myśl model Reventon, natomiast detale nadwozia - Gallardo LP 560-4. Na koła nałożono opony o rozmiarze 245/35 ZR 18 z przodu i 335/30 ZR 18 na osi tylnej. Wnętrze zdominowane jest barwą czarną, którą znajdziemy m.in. w karbonowych wykończeniach kokpitu i sportowych fotelach, w których zastosowano skórę i alcantarę.

lp670-sv-new-9.jpg

lp670-sv-new-6.jpg

Jak dla mnie cudo :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: Ja bym wolal jednak SV bo ten dźwięk po prostu powala :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeprowadzam tam :) Nie musze miec kasy wystarczy że codziennie będe widział to na ulicy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...