Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale rozumiem Twoja strategię. Teraz cofniesz licznik i sprzedasz auto jako rocznik 2014 ;)

A na poważnie gratuluję zapału i samozaparcia. Na prawdę kupa solidnej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem Twoja strategię. Teraz cofniesz licznik i sprzedasz auto jako rocznik 2014 ;)

Ciiiii... Bo sie wyda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zderzaki v12 podchodza P&P?

Edytowane przez elmek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa się rypła :)
Miałem jeździć i jeździć, jak mawia mój kolega "do żyletki", a tymczasem zupełnie nieoczekiwanie i trochę spontanicznie pojawił się następca :)
Do końca tygodnia powinienem poogarniać papiery i go odebrać, więc Q7 powinno zacząć szukać sobie nowego właściciela.
Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to piszcie na PW. Aktualny przebieg to 188300km, auto cały czas serwisowane wyłącznie w ASO, bez żadnego druciarstwa. Muszę się tylko nad ceną zastanowić :)

Wszystkie info nt auta znajdują się w tym wątku - no może poza dwoma - w międzyczasie wymieniłem podsufitkę na czarną alkantarę i zamontowałem zestaw wideorejestratorów Blackvue DR650+DR450 (przód + tył)

Kamery zostawiam, bo są profi zamontowane i nie chce mi się ich demontować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej wersji tak, ale zniechęciła mnie ilość usterek w nowych auta. Znajomi z serwisu polecili sie wstrzymać :-)

Potem przewinęło się XC90 - mega rozczarowanie. Jeździłem T6 - zero osiągów, dźwięk silnika jak FSO 1500. Spalanie jak w moim Q7.

Najdłużej rozważałem S6, ale po kilku dniach jeżdżenia stwierdziłem, że jednak jest dla mnie nieco za twarde - za stary już jestem :-)

I wtedy niespodziewanie pojawiło się coś innego - soon się pochwalę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto. O takim marze

Tak z ciekawości jaka cena bo nie widzę żeby bylo wystawione na forum

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest nigdzie wystawione.

O cenie też nie napisałem wcześniej, bo dopiero dziś się nad nią zastanawiałem.
Patrząc na to co widziałem dziś w ogłoszeniach to 80.000 PLN powinno być w miarę uczciwą ceną da wszystkich :)

Edytowane przez Rosemeyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej wersji tak, ale zniechęciła mnie ilość usterek w nowych auta. Znajomi z serwisu polecili sie wstrzymać :-)

Potem przewinęło się XC90 - mega rozczarowanie. Jeździłem T6 - zero osiągów, dźwięk silnika jak FSO 1500. Spalanie jak w moim Q7.

Najdłużej rozważałem S6, ale po kilku dniach jeżdżenia stwierdziłem, że jednak jest dla mnie nieco za twarde - za stary już jestem :-)

I wtedy niespodziewanie pojawiło się coś innego - soon się pochwalę ;-)

Tą twardość trzeba lubić :) np jadąc jako pasażer w a6 jest fajnie komforto, ale prowadząc juz sie nie czuje.. za miękko.. Taki tapczan ktory buja na boki ;p przy twardszym zawieszeniu lepiej sie czuje auto, prowadzi. Takie mam odczucie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zawisło na otomoto :)

Niestety nie wiem czemu ale nie mogę żadnych linków wkleić ani ze zdjęciami ani do ogłoszenia :-/


No i proszę. Pierwszy oglądający pojawił się po 40min od wystawienia, a po 4godz auto zostało sprzedane :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...