Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Rura dolotowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

wydmuchałem sobie dziś rurę dolotową, ten gumowy łącznik w kształcie S zaraz za turbulum.

Chciałem zapytać ile to mnie będzie kosztować ?

a4 b5 avant afn 110ps

i drugie pytanko, czy to normalne ? czy coś nie tak z silnikiem ?

Opublikowano

Nie rozumiem sformułowania "wydmuchałem" :kox:

Opublikowano

tj waz od interculera..a co masz na mysli jak piszesz wydmuchalem spadl ci?masz dziure czy jak???jak robisz przygazuwe to on sie rozszerza jak miales slabo scisnieta opaske to mogl spasc czy inaczej moglo go wydmuchac chyba o to ci chodzi????

Opublikowano
  • Autor

przeciągnąłem troszkę autko... (4.5k rpm) i sobie pękła

zakleiłem dziurę powertape'em jakimś ale to długo nie wytrzyma

Opublikowano

No to tel. do ASO i zamawiac.

A rura pekla pewnie ze starosci, a nie ze przekroczyles 4,5 RPM bo wtedy nawet cisnienie spada.

Opublikowano
  • Autor

poszukam numeru, ale myślałem że któryś z kolegów ostatnio wymieniał i pamięta cene

Opublikowano

Nie rozumiem tak ciezko wykonac telefon i sie dowiedziec?

Podjedz do sklepu motoryzacyjnego penwie jakies zamienniki beda mieli.

Opublikowano
  • Autor

a no właśnie bylem w kilku... i klapa.

jutro spróbuje się dowiedzieć i zamieszczę na forum

Opublikowano

Nie rozumiem tak ciezko wykonac telefon i sie dowiedziec?

Podjedz do sklepu motoryzacyjnego penwie jakies zamienniki beda mieli.

No ja zamiennika nie znalazłem w ASO powiedzieli że 190 zł.
Opublikowano

Za 190 zł całowac po rękach i szybko brać :D

Mowie jak najbardziej powaznie - chyba im sie ceny pomyliły ...

Opublikowano

Chodzi o ta gumę łączącą plastikowe rury intercoolera? Jak o nią to tak... też miałem w niej dziurę, chciałem nową... cena w ASO? 90 pln... Musi być ona olejoodporna, więc w warsztacie znalazłem dobrą gumową rurę chyba od chłodnicy ze stara <lol2> przyciąłem i wszystko ok! :D

Opublikowano
  • Autor

żeby nie było wątpliwości, na obrazku zaznaczyłem czego szukam

rozrzadwl3zo0.th.jpg

Opublikowano

żeby nie było wątpliwości, na obrazku zaznaczyłem czego szukam

rozrzadwl3zo0.th.jpg

jak za 190 zł to brac ....

ostatnio szukałem takie rury tylko do AWX-a ... w ASO 650 zł... allegro (oryginał) 570 zł ...

Opublikowano
  • Autor

w ASO VW we Wrocławiu 126zl z rabacikiem 113zł[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2007, 16:23 _________________________________________________i jeszcze jedno... tam jest strasznie ciężki dostęp, da rade to wymienić bez ściągania przodu ?

Opublikowano

DA rade napewno.

Troche wysilku i napewno sobie poradzisz. :decayed:

Opublikowano

w ASO VW we Wrocławiu 126zl z rabacikiem 113zł[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2007, 16:23 _________________________________________________i jeszcze jedno... tam jest strasznie ciężki dostęp, da rade to wymienić bez ściągania przodu ?

Będzie potrzebny kanał. W kwestii ceny - zdanie podtrzymuję. :>

Opublikowano

Widziałem ową rurkę, miałem w ręku i potwierdzam, że to porządna, oryginalna rura ciśnieniowa w dobrej cenie ;)

Opublikowano

Basket, a po co Ci tam kanal?

Troche sie poswiecic i rzucic pod autko. :decayed:

Opublikowano

Basket, a po co Ci tam kanal?

Troche sie poswiecic i rzucic pod autko. :decayed:

Jak sie wcisniesz - :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.