Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Pytanie o przewód od turbo


Marcin_F

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie przewodu gumowy od turbo który jest w kształcie litery s. Wychodzi od dołu turbo wchodzi do metalowej rury która idzie dołem pasa przedniego a następnie do ic. Jak nazywa się ten przewód.

Dodam że przewód jest cały pokryty olejem pewnie trzeba wymienić, a może nie powinno być tam tyle oleju, nie wiem??? :mysli:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 12:23_________________________________________________Nikt nie wie o co chodzi????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten przewód jest zaoliwiony to znaczy ze jest dziura, wymień to bo turbo w powietrze część powera ładuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie dziwnie świszczy przy dodawaniu gazu przy obrotach 1200 do 2000, bardziej na zimnym silniku jak nagrzany mniej, powyżej 2000 nie słychać (silnik 1.9 Tdi AHH 90 KM). Objawy pokazały się po pęknięciu gumowego węża pomiędzy intercoolerem a kolektorem ssącym. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie dziwnie świszczy przy dodawaniu gazu przy obrotach 1200 do 2000, bardziej na zimnym silniku jak nagrzany mniej, powyżej 2000 nie słychać (silnik 1.9 Tdi AHH 90 KM). Objawy pokazały się po pęknięciu gumowego węża pomiędzy intercoolerem a kolektorem ssącym. Co to może być?

będzie to pękniecie gumowego węża pomiedzy intercoolerem a kolektorem ssacym :polew: :polew:

a poważnie znajdź i wymień dziurawy wąż, bo takto bedzie kopcił i słabiej jeżdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem gumowy przewód fi50mm i długi 50mm, ale dalej gwiżdże. Po wymianie węża VAG nie wykazuje żadnych błędów. Jak był pęknięty wąż to wykazywał błąd "17964 Ciśnienie doładowania - nie osiągnięta granica regulacji brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY".Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...