Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Ciężko odpala jak jest zimny


zylajr82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem, a mianowicie samochód rano bardzo ciężko odpala (ok 10-15 s kręcenia rozrusznikiem) . Mam instalacje gazową, jednak bardzo mało używam,z uwagi na krótkie trasy , także zazwyczaj jeżdżę na benzynie. Podłączyłem samochód pod kompa (program polski vag 4.9 ), były jakieś błędy sporadyczne,pokasowałem, i teraz nie ma żadnych. Wymieniałem świece, wszystkie filtry, nie wiem na czym teraz się skupić. Samochód jak jest ciepły pali prawie na dotyk, tyle że delikatnie falują mu obroty, czego nie robi na zimnym silniku. Myslałem że może jakieś czujniki, ale to pokazałby vag...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek VAG i bloki pomiarowe dotyczace temp silnika i temp pow. zasysanego, sprawdz szczelnosc całego dolotu szczególnie odme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator ponoć ok .Jeżeli istnieje mozliwość, może ktoś podać jakie to numery bloków, i sprawdzać zaraz po odpaleniu samochodu,na zimnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik temperatury wody.dzisiaj wymienilem na nowy i pali jak ta lala.moj wogole nie chcial odpalic jak byl zimny .cieply palil jako tako.komputer wskazywal temp.wody 120 i wiatrak wariowal.nie moglismy znalezc,zielony czujnik u mnie byl na glowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a dlugo masz gaz bo moze przepuszcza ci parownik i caly gaz idzie kolektora i ten caly problem. Powiedz mi czy miales jakis blad z immobileserem, i jakim kluczykiem odpalasz samochod oryginalnym czy doabianymj ja mialem problem z immo skasowalem blad po skasowaniu zapalalem juz na oryginalnym i chodzi dotej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...