Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Pytanie o TIPa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zastanawiam sie nad zalozeniem tipa tylko interesuje mnie ktory bedzie lepszy silikonowy np ten

http://allegro.pl/audi-a4-vw-passat-1-8t-1-8t-quattro-b5-aeb-atw-i1256010794.html

czy moze taki

http://www.ringer-racing.com/product.sc?productId=110

Opublikowano

kwas :good:

Opublikowano

Przecież chłopaki sprzedają takie gotowe zestawy. Poszukaj na forum :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ale czy jest jakaś różnica w mocy po zastosowaniu TIPa ze stali kwas..... w porównaniu do silikonowego TIPa??

Opublikowano

Ale czy jest jakaś różnica w mocy po zastosowaniu TIPa ze stali kwas..... w porównaniu do silikonowego TIPa??

niewielka

Opublikowano
  • Autor

Ale czy jest jakaś różnica w mocy po zastosowaniu TIPa ze stali kwas..... w porównaniu do silikonowego TIPa??

niewielka

Na korzysc kwasa??

a gdzie mozna dostac takiego za rozsadna cene moze ktos chce sprzedac?? pod ori puche

Opublikowano

Ale czy jest jakaś różnica w mocy po zastosowaniu TIPa ze stali kwas..... w porównaniu do silikonowego TIPa??

niewielka

Na korzysc kwasa??

a gdzie mozna dostac takiego za rozsadna cene moze ktos chce sprzedac?? pod ori puche

user Bakuś :good:

Opublikowano
  • Autor

tylko u niego?

Opublikowano

tylko u niego?

nie wiem , ale to pewniak

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Pany nie chce zaśmiecać forum wiec odświeżę starego kotleta. Chce zbudować tagi sztywny dolot lecz mi sa potrzebne wymiary. Robie jak narazie na sprezarce K03. Najlepiej by mnie interesowały wymiary z turbo czy ma byc srednica 50 oraz jakie mam zastosowac przejscie z 50 na 60 czy 70? za wszelka pomoc dziekuje. Oraz wyjscia na BOV-a jaka srednica i zaworu odmy.

Opublikowano

Pany nie chce zaśmiecać forum wiec odświeżę starego kotleta. Chce zbudować tagi sztywny dolot lecz mi sa potrzebne wymiary. Robie jak narazie na sprezarce K03. Najlepiej by mnie interesowały wymiary z turbo czy ma byc srednica 50 oraz jakie mam zastosowac przejscie z 50 na 60 czy 70? za wszelka pomoc dziekuje. Oraz wyjscia na BOV-a jaka srednica i zaworu odmy.

napisz do Ciepłego - ma mojego Tipa , niech ci zmierzy

Opublikowano

od turba 50 potem redukcja z 70 na 50. na dv 25mm a na odme 20 :)

Opublikowano

od turba 50 potem redukcja z 70 na 50. na dv 25mm a na odme 20 :)

Dziekować :notworthy: Na jaki adres flaszke wyslać :decayed:
Opublikowano

spoko kolego :good: jak coś bedzie trzeba to pisz :cool1:

Opublikowano

turbo ma 45mm prawdopodobnie ?

Opublikowano

turbo ma 45mm prawdopodobnie ?

zgadza sie. tam nie ma rownych 50mm !

Opublikowano

to znajdz mi kolego kolanko z nierdzewki 45mm :mysli:

Opublikowano

Są kolanka jedynie 44,5 mm lub 48,2mm wybór należy do ciebie :):cool1:

http://www.askotech.com.pl/produkt_10_130.html stronka z wymiarami

koszt kolanek i redukcji 60zł spawanie to z 30zł także się dziwie ze nie które osoby sprzedają za 400zł lub mniej ;/

jak coś to mogę załatwić łączniki sylikonowe z zbrojone (x4) za rozsądną cenę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.