Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Narazie doszla kasa Dogasso na kalendarz

tak jak pisalem jak dojdzie kasa tego co wplacil to bede zaznaczal na liscie jako "zaplacone"

Martini_dy Dogasso ma racje tam przed polcoloritem na gorce znaja sie na wydechach chyba najlepiej w calej Jeleniej....

Dykan tak jak Dogasso pisze wystaw za 15 do negocjacji i zobaczysz co sie bedzie dzialo... rocznik dobry wiec powinna pojsc bez problemu chociaz kto sie zna to 1.6 nie kupi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo,

no to autko wystawiłem wszędzie gdzie się dało. zobaczymy odzewy.

Arre kaskę już przelałem za suweniry. tylko jak auto sprzedam przyczepie sobie je na czoło hehhee.

dykan[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:35_________________________________________________Dogass na jakim wypasie kupowałeś autko dla swej lubej?? tego polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kupowaniem auta dla mej MILEJ :naughty: to bylo tak ze powiedzialem tesciowi zeby mial przebieg oryginalny, nie bity i srodek odpowiedni do przebiegu. Za nowy to tez nie za dobrze :gwizdanie: Chcial diesla to mowie ze jak juz chce polifta to albo wlasnie 90KM albo AJM 115KM. No to tak szukal i wymyslal ze w koncu kupil A4 2000r 1.9TDI AJM 115KM z pieknym srodkiem, duzym radiem, Bialym FISem, tempomatem, ALU 16" z b. dobrymi oponami...letnimi. Silnik tez zdrowy. Ale dal tyle co dal. Nie chcial mojej opini uslyszec na temat stanu blacharskiego...Nie zebym jakos z tesciem zle zyl :gwizdanie: :polew: ale maska szpachlowana, malowana, zderzak malowany, klapa tyl tez. Ale nie mowie mu juz bo po co... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wplaconych zaktualizowana :naughty:

He he ktory wozek nie byl gdzies porysowany albo lekko bity? jak ladny srodek to szpachla jak szpachli nie ma to bagno w srodku albo golas :polew: ciezko by wszystko bylo ideal w 10 letnim samochodzie... :no:

Panowie w przyszlym tygodniu chyba jakas akcja wieczorna nie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan ok rozumie sie :wink4: jak bede mial dla Ciebie wsio to jak wrocisz to dostaniesz - jakos sie ugadamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwija sie i to preznie :naughty: A Ty gdzie zes byl jak Ciebie nie bylo?? :mysli: 18.02 Rozumiem ze sie widzimy?

Panowie w przyszlym tygodniu chyba jakas akcja wieczorna nie? :mysli

Ja oczywisice jestem za :gwizdanie:

He he ktory wozek nie byl gdzies porysowany albo lekko bity? jak ladny srodek to szpachla jak szpachli nie ma to bagno w srodku albo golas :polew: ciezko by wszystko bylo ideal w 10 letnim samochodzie... :no:

Nie chce nic mowic ale ja kupilem swojego i nie byl malowany nigdzie :kox: Sam troche porobilem bo usunalem listwy dolne z drzwi wiec trzeba bylo to jakos zapaćkać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

no powiem wam ze tak szybkiego odzewu w sprawie auta to sie nie spodziewałem. 2 godziny po wystawieniu autka zadzwonił gość z Zar i jest chętny przyjechać autko obejrzeć w ten piątek. Także nie jest źle.

Pytanie do was czy kupować autko w automacie czy manualu?? Zawsze sie mowi ze automaty sa do d*py bo jak sie skrzynia zepsuje to potem kupe kasy trzeba dac za naprawe. Mi sie wydaje ze wautomaty juz w tych poliftach to fajna sprawa i wcale sie nie psuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dykan 3mam kciuki żebyś szybko i dobrze sprzedał jeżeli już sie na ten krok zdecydowałeś :good: a co do skrzyni to wydaje mi się że w tej kwestii to też zależy co kto lubi :-) koleżka ma 2000r 115kM 260 tyś najechane i mówi że jest zadowolony i nic mu się nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzyni to zalezy. Jak bedziesz chcial cos modyfikowac pozniej to lepiej w manualu chociaz poliftowe automaty calkiem dobrze sobie radza... A jak nic nie bedziesz robil to jedna i druga jest dobra. Wiadomo ze przy ewentualnych uszkodzeniach to automat troche drozszy. No i trzeba pilnowac terminow wymiany olei zeby skrzynia bylo w dobrej kondycji...

No wlasnie gdzie moge wymienic olej w skrzyni? U Nowaka w sobieszowie robia cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwija sie i to preznie :naughty: A Ty gdzie zes byl jak Ciebie nie bylo?? :mysli: 18.02 Rozumiem ze sie widzimy?

oczywiście że tak :> musiałem się do sesji szykować :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,wiecie może dlaczego mam problem z odpalaniem jak jest mróz :kox:? Kręci mi i kręci i po kilku sekundach mi dopiero odpali.A jak już odpali to w ch... znaczy bardzo dużo :cool1: wylatuje mi z rur wydechowych spalin.Wiecie może jaka jest przyczyna? Przy czym w styczniu wymieniłem alternator jak i akumulator(zwiększyłem moc rozruchową,bo miałem wcześniej mniejszą).A nic się nie polepszyło.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego diesla lejesz? To ze kopci przy odpaleniu to nie dziwne...W koncu troche go kreciles wiec jakies tam dawki dostal. A jak nagle odpalil to silnik musial sie jakos tego pozbyc. A jak nie ropa to tez bym obstawial swiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc,

jakie papiery muszę przygotować przy sprzedaży autka? wiem ze umowę kupna sprzedaży ale co jeszcze? rozumiem ze dowodu nie oddaje tylko go jakoś do urzędu oddaje czy jakoś tak? potem co z OC , żeby gość na moim nie jeździł bo coś się stanie a ja nadal będę widniał jako właściciel . itp doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...