Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

dobre :polew: wiesz wkur....y na gościa co mu przy turbinie grzebał :angry: bo tak na prawde to nie odczuł efektu końcowego :wink4: był przekonany że jego kłopoty z zamulaniem się z kończą i będzie miał wszystko zrobione :) pogadamy w piątek

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arek to raczej tarcze krzywe. Może nagrzane były i w kałuże wjechałeś i się któraś wygięła. Pompa raczej nie. [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 11:18_________________________________________________Panowie wie ktoś może jak przełożyć grzane fotele z innego A4 do mojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze maniek że jednak grubsze przeróbki bedą :naughty: ale z tego co mnie się wydawa to jakieś wiąchy trzeba puścić. A jak już będziesz wiedział to daj znać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych: wiązka elekryczna podgrzewania, grzane taborety oraz przełaczniki grzania. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek mozna przelozyc cale fotele albo mozna rozebrac fotele i same maty przelozyc... jest w dziale zrob to sam... jak cos to mozecie oblukac u mnie co i jak bo mam stolki grzane :naughty:

Chyba tarcze bo czyscilem je ostatnio i cos sie moglo popieprzyc... bede musial dac do przetoczenia o ile sie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek a co masz jakies fajne foteliska? ja wiem czy w ciul roboty? z grzanymi stolkami troszke... ale przekladka foteli i boczkow to jakies hmm ze 4 godzinki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem... Kanapa jest dzialona a Maniek ma całą! Rezania będzie ale czego się nie robi dla przyjaciela :gwizdanie: :tongue4: odbębnie w sobote egzamin i możemy coś zacząć myśleć :naughty: boczki to już przerabialiśmy więc z zamkniętymi oczami damy rade :kox: a siedzenia... ja w swoim już wyciągałem ze dwa razy więc przymknę jedno oko i lecimy :cool1: Tylko Maniuś!!! Musisz kobitę uprzedzić że cały dzień Cie w domu nie będzie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zlocik a tu pogoda płata figla ze śniegiem :angry:

Jakby to jeszcze faktycznie tym śniegiem sypało i byłby mróz to jeszcze jakoś ujdzie ale jak tak pitu pitu to tylko mnie wQr!

A co dzisiaj robimy? Marzniemy pod Matexem czy gdziej jedziemy siąść w ciepłym?

I co się dzieje z B6-ami? Pomarli czy ki grzyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na Statoil ustawimy sie łądnie i idziemy na hot-doga :naughty: albo na Sobin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zlocik a tu pogoda płata figla ze śniegiem :angry:

Jakby to jeszcze faktycznie tym śniegiem sypało i byłby mróz to jeszcze jakoś ujdzie ale jak tak pitu pitu to tylko mnie wQr!

A co dzisiaj robimy? Marzniemy pod Matexem czy gdziej jedziemy siąść w ciepłym?

I co się dzieje z B6-ami? Pomarli czy ki grzyb?

B6-ki żyją i ciągle przeglądają forum :)

Nie odzywałem się wcześniej, bo praktycznie do dzisiejszego dnia ważyła się moja obecność na spocie. Niestety drugi raz z rzędu mnie nie będzie, wyjazd po południu zepsuł cały misterny plan :angry:

Liczę , że nie wyrzucicie mnie z klubu i będę mógł w końcu się pojawić oraz umieścić na aucie naklejkę A4 klubu :>

Pozdrawiam i życze lepszej pogody, bo na razie to jest beznadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem z tą pogodą!! :tongue4: Eeee a co to Sobin??

Chodziło mi o Sombin :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja też się chętnie pojawię po 3 miechach nieobecności :> tylko napiszcie gdzie konkretnie żebym nie latał po JG i szukał jak głupi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...