Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ty odrazu po bandzie jedziesz :grin: ale będe musiał psiknąć zderzak bo mnie brama wkurwiała i zderzak do naprawy :facepalm:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
a ty odrazu po bandzie jedziesz :grin: ale będe musiał psiknąć zderzak bo mnie brama wkurwiała i zderzak do naprawy :facepalm:

:grin: trza mniej po pijaku jezdzic i gnojowozowi mniej na zimnym dawac :whistling::polew:

---------- Post dopisany 24-12-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 23:47 ----------

Wesolych Swiat Ryje :wink:

Opublikowano

w miejscu pracy akurat bylem , mieszkam teraz gdzie indziej ,kasy braklo na zrobienie furacza bo remont pozniej zagrozona ciaza no i urodziny dziecka ,a zostalo obspawac do konca poszpachlowac niedorobki nowy blotnik i lakier ,wymienilem poszycie progu i trzeba bylo pociagnac slupki, a swoja droga spostrzegawczy jestes ,

niezly temat tzn?

wal tu smialo... co masz i za ile...

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

znalazlem dzisiaj kolege Szakala :kox:

http://s13.postimg.org/lajz34s83/drifter.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanko :decayed: Zmienial ktos z Was hamulce z przodu na 312mm ? Warto?

Opublikowano
  • Autor
Mam pytanko :decayed: Zmienial ktos z Was hamulce z przodu na 312mm ? Warto?

hmm podobno tak

zalezy jak jezdzisz

jarzma plus tarcze i klocki to pare zlotych

przy Twojich 165 km starcza spokojnie 288

Opublikowano

Witam chciałbym sie zapytac kiedy bedzie nastepny spocik?:)

Opublikowano
  • Autor
Witam chciałbym sie zapytac kiedy bedzie nastepny spocik?:)

jak bedzie kilka osob chetnych to sie zmodzi :decayed:

Opublikowano

jak nie bedzie konkretnego terminu to pewnie nic sie nie zmodzi :kwasny: moze zarzucmy jakis termin

arre zastanawiam sie poprostu bo ponoc przy wymianie tarcz i klockow to nie duzo wiekszy koszt. tylko pytanie czy warto, bo wtedy pewnie 15" zimowek juz nie wloze :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
jak nie bedzie konkretnego terminu to pewnie nic sie nie zmodzi :kwasny: moze zarzucmy jakis termin

arre zastanawiam sie poprostu bo ponoc przy wymianie tarcz i klockow to nie duzo wiekszy koszt. tylko pytanie czy warto, bo wtedy pewnie 15" zimowek juz nie wloze :kwasny:

To rzucac terminem ;)

jak wymieniasz tarcze i klocki to duzo wiecej nie placisz - jakies 100 ale trzeba jeszcze liczyc jarzma ktore kosztuja jakies 250-300

no i 15 zimowka mowi papa

Opublikowano

Mozna w najbliższy piatek cos zrobic

Opublikowano

weeekend weeekend, w piatki ja zawsze w pracy:kwasny:

Opublikowano

No to może w sobote tylko o ktorej godzinie wam pasuje? a i mam pytanie macie moze vaga bo mi komputer jakies wirusy lapie;/:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
No to może w sobote tylko o ktorej godzinie wam pasuje? a i mam pytanie macie moze vaga bo mi komputer jakies wirusy lapie;/:kwasny:

Ty chcesz z boleslawca jechac na spota do Jeleniej?

Opublikowano

szczeze to chyba najbliżej bo nie przypominam sobie zeby jakies spoty byly w bolesławcu

Opublikowano
  • Autor

w sumie do legnicy masz podobna odleglosc ;) ale nie wiem czy tam zyja jeszcze ;)

milo ze Jelenia chcesz odwiedzic... wybiore sie chyba do Ciebie do miasta po radyjko... ale mysle nad nim jeszcze

Opublikowano

Ja mam oryginalne radio na kasety i ostanio kupiłem zmieniarke CD. Troszke sie namęczyłem ale juz ładnie gra nawet znajomi sie dziwią ze tak ładnie gra. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z ori radia to by mi pasowalo ale tylko rns-e jak bym mial kosz 2-din :decayed:

Opublikowano

Fatalna w tym roku była zima dla QUATTRO ;:kwasny::kwasny: a chcialem zeby narzeczona pobawila sie na sniegu w quattro

Opublikowano

Dla ośki zima jest wypas ;D

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Dla ośki zima jest wypas ;D

jak na razie jest super ale pewnie jeszcze nas zaskoczy:wink:

dla mnie sobota moze byc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.