Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy tej temperaturze radzę zagrzac suszarka przed wycinaniem. Polerowac możesz automaxem

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O kurde, to moje chyba były nie ori, bo zeszły właściwie pazurami:decayed: w 2 minuty poszły bez żadnych zabaw. Śladu nie ma

Opublikowano

pada snieg pada snieg

to pewnie spot bedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
pada snieg pada snieg

to pewnie spot bedzie :decayed:

moze byc ;P

niedziela sobota piatek?

jakie godziny?

konkretnie !

Opublikowano
pada snieg pada snieg

to pewnie spot bedzie :decayed:

moze byc ;P

niedziela sobota piatek?

jakie godziny?

konkretnie !

haha wiedzialem :grin: piatek po 20, niedziela po 14, sobota odpada:wink:

Opublikowano

jak dla mnie niedziela

Opublikowano
  • Autor

Niedziela o 14 tak?

pasuje?

Opublikowano

w niedziele to może i ja dam rade zawitać

Opublikowano

Pasuje, podwieszaj

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

mi też, ewentualnie się 5 minut spóźnie:wink: jak fajnie że nawet słaby ręczny na śniegu działa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wisi...:decayed:

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 19:26 ----------

Mlody rozumiem ze jestes o 14? :decayed:

Opublikowano

My z cwiarą też bedziemy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
My z cwiarą też bedziemy :decayed:

wiem wiem

wyjade po was do szklarskiej :decayed:

Opublikowano

Dzięki panowie , zimno bylo ale warto :decayed: do następnego :hi:

Opublikowano
  • Autor
Dzięki panowie , zimno bylo ale warto :decayed: do następnego :hi:

DZIEKI DZIEKI ZA PRZYBYCIE :decayed:

nastepnym razem ja do wro zawitam :wink:

Opublikowano

Odpaliłem padalca:grin:

Opublikowano

Ja dopiero do domu zajechalem. 640km peklo w weekend :wink: Rowniez dzieki za spota :D

Opublikowano

byłem 14.10 i nikogo nie było. źle trafiłem? :/ Byłem na tym parkingu merkurego co jest rondo...

Opublikowano
byłem 14.10 i nikogo nie było. źle trafiłem? :/ Byłem na tym parkingu merkurego co jest rondo...

byleś tam gdzie ja za pierwszym razem:decayed: spotykamy się dosłownie parking dalej, tzn. nie na parkingu Mercurego, tylko na parkingu PRZY Mercurym a naprzeciwko cmentarza. Na drugi raz, następna uliczka w lewo od centrum, a nie ta przy basenie. Siedzieliśmy chyba do 15:30.

Dzięki za spota:wink: oby nastepny nie byl za 2 miechy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Ja dopiero do domu zajechalem. 640km peklo w weekend :wink: Rowniez dzieki za spota :D

Dzieki Grzesiu za wizytacje :decayed: nastepnym razem pogadamy dluzej :grin:

byłem 14.10 i nikogo nie było. źle trafiłem? :/ Byłem na tym parkingu merkurego co jest rondo...

byleś tam gdzie ja za pierwszym razem:decayed: spotykamy się dosłownie parking dalej, tzn. nie na parkingu Mercurego, tylko na parkingu PRZY Mercurym a naprzeciwko cmentarza. Na drugi raz, następna uliczka w lewo od centrum, a nie ta przy basenie. Siedzieliśmy chyba do 15:30.

Dzięki za spota:wink: oby nastepny nie byl za 2 miechy :facepalm:

jak dla mnie moze byc i za 2 tygodnie... tylko tak jak rozmawialismy dzialac trzeba :naughty:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Btw polatal by :jerk:

Audi S4 33800.00 PLN. Goleniów - otoMoto.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.