Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam sie czy brać wolne od 14 i robić najazd na szklarska do poniedziałku czy to raczej niewypał

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak, nie wycinalem ich, jeszcze:wink: A u Ciebie jak?

No ja tez mam i sie zastanawiam , czy przy tej ilosci pożeranego oleju nie będzie kopcil :kwasny:

Opublikowano

patrz na temperatury jak bedzie krazylo kolo 0 to mozna ale ja bym odpuscil i poczekal

Opublikowano
  • Autor
tak, nie wycinalem ich, jeszcze:wink: A u Ciebie jak?

No ja tez mam i sie zastanawiam , czy przy tej ilosci pożeranego oleju nie będzie kopcil :kwasny:

a co ma kat do oleju? :wink:

szczuraz patrz na kamerki bo wydaje mi sie ze dosniezaja....

a jak nie w szklarskiej to napewno u pepikow sa warunki

tez napewno kamerki maja :whistling:

Opublikowano
tak, nie wycinalem ich, jeszcze:wink: A u Ciebie jak?

No ja tez mam i sie zastanawiam , czy przy tej ilosci pożeranego oleju nie będzie kopcil :kwasny:

a co ma kat do oleju? :wink:

Chodzi o to czy będzie kopcił ?

Opublikowano
  • Autor
tak, nie wycinalem ich, jeszcze:wink: A u Ciebie jak?

No ja tez mam i sie zastanawiam , czy przy tej ilosci pożeranego oleju nie będzie kopcil :kwasny:

a co ma kat do oleju? :wink:

Chodzi o to czy będzie kopcił ?

tak samo bedzie kopcil z jak i bez :decayed:

tyle ze lepszy przeplyw spalin bydzie :naughty:

Opublikowano

Nie będzie walił na niebiesko ?? :grin:

Opublikowano
  • Autor
Nie będzie walił na niebiesko ?? :grin:

a myslisz ze kat zatrzymuje olej i go wypija? :grin:

Opublikowano
Nie będzie walił na niebiesko ?? :grin:

a myslisz ze kat zatrzymuje olej i go wypija? :grin:

Dobra koniec tematu bo wstyd :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
Nie będzie walił na niebiesko ?? :grin:

a myslisz ze kat zatrzymuje olej i go wypija? :grin:

Dobra koniec tematu bo wstyd :facepalm::grin:

lajcik :polew::whistling:

Opublikowano

Karol daj znać jak wyrzucisz czy warto :wink:

Michał dekor Ci się za bardzo spolerował ?:decayed:

Opublikowano
Karol daj znać jak wyrzucisz czy warto :wink:

Michał dekor Ci się za bardzo spolerował ?:decayed:

Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować :decayed:

Opublikowano

Karpacz się reklamuje na fb ze jest śnieg i jest jak jeździć

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.0.1.

Opublikowano
Karol daj znać jak wyrzucisz czy warto :wink:

Michał dekor Ci się za bardzo spolerował ?:decayed:

Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować :decayed:

wszystkie ida w lustro? ciekaw jestem efektu na aucie

Opublikowano
Karpacz się reklamuje na fb ze jest śnieg i jest jak jeździć

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.0.1.

jedyny stok zeby pojezdzic to kopa a tylko dolne czesci czyne sa na niej nedza

Opublikowano

na narty tylko do pepikow :decayed: tam przynajmniej trasy przygotowane i sniegu zawsze wiecej

Opublikowano
Karol daj znać jak wyrzucisz czy warto :wink:

Michał dekor Ci się za bardzo spolerował ?:decayed:

Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować :decayed:

wszystkie ida w lustro? ciekaw jestem efektu na aucie

Wszystkie na błysk będą ;)

Na następnego spota może wpadnie kolega z forum a4 b8 :kox:

Opublikowano
Karol daj znać jak wyrzucisz czy warto :wink:

Michał dekor Ci się za bardzo spolerował ?:decayed:

Kupiłem dekory trochę zmęczone jako dawce i tego jednego nie dałem rady odratować :decayed:

wszystkie ida w lustro? ciekaw jestem efektu na aucie

Wszystkie na błysk będą ;)

Na następnego spota może wpadnie kolega z forum a4 b8 :kox:

uprzedź że każdemu musi dać pojeżdzić:wink::grin:

apropo b8 ostatnio widzialem ladne czerwone b8 na niezlej glebie, tylko felgi bylo widac, opony całe schowane, ciekawe czy jeleniogorska:wink:

Opublikowano

To właśnie ta ;)

Opublikowano
  • Autor

to ona gleby nie ma tylko aira tez ja widzialem pod tesco w cieplicach

ja tam ja jezdzic nie kce :grin:

szeryf ma b8 w 3.0 tdi w Q i jedzie to to ale dla mnie zadna nowosc :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.