Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to Pany o 14 :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 203 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja sie mogę trochę spoznic :)

Opublikowano

Jak ktoś ma porządny aparat to mógłby wziąć

Opublikowano
  • Autor
Jak ktoś ma porządny aparat to mógłby wziąć

a350 styknie? :jerk:

Opublikowano

Nie znam się kompletnie :decayed: pewnie tak

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

my jeszcze z Matysem astrą po obwodnicy latali:decayed: Arre pakuj zdjęcia

Opublikowano
  • Autor
Nie znam się kompletnie :decayed: pewnie tak

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

my jeszcze z Matysem astrą po obwodnicy latali:decayed: Arre pakuj zdjęcia

ja bym jeszcze postal ale obiad na stole byl ;)

sie miedzy hondziarzy wcielem... :grin: crx-em zamna jechal ale nic nie chcial stawac :wink:

zaraz cosik wrzuce

Opublikowano

ale trzeba im przyznać że liczebność mają lepszą :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ale trzeba im przyznać że liczebność mają lepszą :decayed:

trzeba przyznac ze paru przyjezdza... ale ledwo co :grin:

honda.jpg

Opublikowano

wejście smoka:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

takie tam :wink:

oba.jpg

wszyscy.jpg

wszyscy2.jpg

Opublikowano

pucować czyja na białych avusach i lampami a'la usa

Opublikowano
  • Autor
pucować czyja na białych avusach i lampami a'la usa

Kolegi Michalos-a

tu masz watek...

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-2-4-benz-lpg-czarny-alf-304419/index3.html

Ryju co wszedzie na tym forum jest :lol1:

Opublikowano
pucować czyja na białych avusach i lampami a'la usa

Kolegi Michalos-a

tu masz watek... Ryju co wszedzie na tym forum jest :lol2:

ide paczeć, bo koleszka w dobrym kierunku zmierza

Opublikowano
  • Autor
pucować czyja na białych avusach i lampami a'la usa

Kolegi Michalos-a

tu masz watek... Ryju co wszedzie na tym forum jest :lol2:

ide paczeć, bo koleszka w dobrym kierunku zmierza

no w dobrym dobrym :thumbup1:

ja za to ciagle w zlym :grin:

Opublikowano

no w dobrym dobrym :thumbup1:

ja za to ciagle w zlym :grin:

Ty to w ogóle jakiś ewenement jesteś :grin:

Opublikowano
  • Autor

no w dobrym dobrym :thumbup1:

ja za to ciagle w zlym :grin:

Ty to w ogóle jakiś ewenement jesteś :grin:

no tak bo wole kurdupla niz krawata :whistling::grin:

Opublikowano

no w dobrym dobrym :thumbup1:

ja za to ciagle w zlym :grin:

Ty to w ogóle jakiś ewenement jesteś :grin:

no tak bo wole kurdupla niz krawata :whistling::grin:

522312_412574242142945_1292810271_n.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no w dobrym dobrym :thumbup1:

ja za to ciagle w zlym :grin:

Ty to w ogóle jakiś ewenement jesteś :grin:

no tak bo wole kurdupla niz krawata :whistling::grin:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/522312_412574242142945_1292810271_n.jpg

:decayed:

0_0_902196930_KLEKAJ_DO_MIECZA_przez_maciek_jasi.jpg

:kox:

Opublikowano
ale trzeba im przyznać że liczebność mają lepszą :decayed:

trzeba przyznac ze paru przyjezdza... ale ledwo co :grin:

http://s28.postimg.org/jh2ho2jgp/honda.jpg

jedni palą gumy, inni ....:wink:

Opublikowano
  • Autor
ale trzeba im przyznać że liczebność mają lepszą :decayed:

trzeba przyznac ze paru przyjezdza... ale ledwo co :grin:

http://s28.postimg.org/jh2ho2jgp/honda.jpg

jedni palą gumy, inni ....:wink:

gotuja wode na herbatke :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.