Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 203 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda że sedan bo bym kupił dla recarusów :decayed: wsadził swoje placki i pogonił dalej:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mlody pucuj sie jak tam praktyki... podloge szorowales? :naughty:

Opublikowano

moze kawe robil :grin:

Opublikowano
  • Autor
moze kawe robil :grin:

o to to to to napewno :grin: i pewnie w sklepie byl po ciastka itp :naughty:

Opublikowano
moze kawe robil :grin:

o to to to to napewno :grin: i pewnie w sklepie byl po ciastka itp :naughty:

czekaj, czekaj :naughty: przyjedziesz tego parcha swojego podregulować to sam bedziesz po ciasteczka latał:grin:

Opublikowano
  • Autor
moze kawe robil :grin:

o to to to to napewno :grin: i pewnie w sklepie byl po ciastka itp :naughty:

czekaj, czekaj :naughty: przyjedziesz tego parcha swojego podregulować to sam bedziesz po ciasteczka latał:grin:

:polew: chyba nie lales jak ja ze Stachem vodke pili to Ty jeszcze prawka nie miales :naughty:

ja tam mam status klienta Vip :kox:

Opublikowano

fajna ta czerwona ..i poliftowe klamoty ma ...

Opublikowano

Bo to chyba policy. 99 rok

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Polift

Opublikowano

gdyby była quattro to bym sie nei zastanawiał tylko juz bym był w połoowie drogi

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

tyle, ze za ta cene coś w niej jest nie tak...

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

juz wiem co : silnik 2.5 tdi ehhe

Opublikowano

pół fis i 6 zegarów- rzadka wersja:naughty:

recaro nie grzane, auto polift

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

arre, myślałeś nad ramkami zegarów już?

Opublikowano

arre juz spi , przeciez jest już po dobranocce;P

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

takiego chcem kto miz akupi?

Audi S4 4.2 V8 AVANT 2004 Milicz ? Tablica.pl

Opublikowano
  • Autor
arre juz spi , przeciez jest już po dobranocce;P

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

takiego chcem kto miz akupi?

Audi S4 4.2 V8 AVANT 2004 Milicz ? Tablica.pl

Ty tam zone za bobra tarmos :grin:

zeby wszyscy tak malo spali jak ja to bysmy juz w 24 wieku byli :polew:

Misiek nie myslalem jeszcze ale chyba je dostaniesz :naughty:

Opublikowano

547894_362102210594991_457412630_n.jpg

i że nie ma jej u nas???

Opublikowano

apropo dekodera, to w końcu kupiłem sobie kabelek do commandera:wink:

Opublikowano
  • Autor
apropo dekodera, to w końcu kupiłem sobie kabelek do commandera:wink:

eh nie masz na co pinindzy wydawac :decayed:

Opublikowano

przecie to niezbędnik jest:naughty: zwróci się do końca tygodnia

Opublikowano
  • Autor
przecie to niezbędnik jest:naughty: zwróci się do końca tygodnia

no chyba ze tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

a z praktyki zadowolony? czy spodziewales sie czegos innego? :whistling:

Opublikowano

Niedługo u Stacha będą jakieś a3 pomodzone robić:wink:1,8t, gwint, koło, tył chyba S. Namawiałem goscia na spota ale twierdzi że nie ma czasu i rzadko jest w polsce

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

przecie to niezbędnik jest:naughty: zwróci się do końca tygodnia

no chyba ze tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

a z praktyki zadowolony? czy spodziewales sie czegos innego? :whistling:

jestem zadowolony:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.